ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Відділ освіти, сім'ї та молоді Глобинської РДА

Учні Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів - учасники Української академії лідерства

e-mail Друк PDF

 

Українська академія лідерства (УАЛ) – це десятимісячна освітня програма розвитку для учнівської молоді віком від 16 до 18 років. Програма допомагає знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості. В основі навчання лежать три елементи розвитку: фізичний, емоційний та інтелектуальний. Кожен учасник УАЛ повинен бути вільним, справжнім, мудрим, творчим, бути другом, бо ми – Україна.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 червня 2018, 12:04 Детальніше...
 

Відбулося свято нагородження обдарованих дітей та їх наставників «Зоряний Оліпм», призерів районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

e-mail Друк PDF

 

11 червня  2018 року в залі засідань районної ради відбулося урочисте нагородження призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук та призерів районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

Останнє оновлення на Четвер, 14 червня 2018, 12:22 Детальніше...
 

Умови участі в додатковій сесії ЗНО-2018

e-mail Друк PDF

18.05.2018 ПРЕС-РЕЛІЗ

УМОВИ УЧАСТІ В ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ ЗНО-2018

Детальніше...
 

Відбувся районний етап фестивалю дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят»

e-mail Друк PDF

 

16 травня 2018 року на базі Великокринківського ЗДО та 18 травня на базі Градизького ЗДО №4 традиційно відбувся районний етап фестивалю дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят», який зібрав вихованців  закладів дошкільної освіти  Глобинського району.

Останнє оновлення на Четвер, 14 червня 2018, 10:07 Детальніше...
 

Проведено районний тренінг для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку

e-mail Друк PDF

З метою забезпечення реалізації завдань наступності  між  дошкільною  і початковою  освітою в умовах Нової української школи, збагачення шляхів підвищення якості дошкільної освіти дітей старшого дошкільного віку                    11  травня  2018 року  на базі  відділу освіти,  сім᾽ї  та молоді  Глобинської райдержадміністрації  проведений тренінг для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку.

Останнє оновлення на Середа, 23 травня 2018, 09:10 Детальніше...
 


Сторінка 1 з 131


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 32 гостей на сайті