ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Відділ освіти, сім'ї та молоді Глобинської РДА

Проведено навчання вчителів початкових класів Глобинського району року по підвищенню мультимедійної та комп’ютерної грамотності згідно з концепцією Нової української школи на базі КНВК №4 м.Кременчука

e-mail Друк PDF

12 грудня 2018 року за підтримки партнерів мультимедійного видавництва «Розумники» на базі КНВК №4 м.Кременчука проведено безкоштовне навчання 11 вчителів початкових класів Глобинського району, які отримали програмне забезпечення «Smart-кейс вчителя» з метою ознайомлення з кращими практиками використання інформаційних технологій у навчально-виховному процесі, підвищення мультимедійної та комп’ютерної грамотності педагогічних працівників згідно з концепцією Нової української школи.

Детальніше...
 

Завершено підготовку учителів початкової школи, які навчатимуть учнів 1 класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2019/2020 навчальному році

e-mail Друк PDF

07 грудня 2018 року на базі відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської райдержадміністрації завершено навчання учителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2019/2020 н.р.

Останнє оновлення на Понеділок, 17 грудня 2018, 10:04 Детальніше...
 

Підготовка педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи

e-mail Друк PDF

 

10 грудня 2018 року на базі Глобинської гімназії № 1 ім. В.Є.Курченка розпочалася очна сесія триденних тренінгів ( 10.12, 12.12, 14.12. 2018 р.) для заступників директорів з навчально - виховної роботи закладів загальної середньої освіти Глобинського району та Глобинської ОТГ.

Останнє оновлення на Субота, 15 грудня 2018, 13:32 Детальніше...
 

Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителiв математики на базi Великокринківської загальноосвітньої школи I-III ступенів з теми «Формування в учнів здатності застосовувати знання й уміння у реальних життєвих ситуаціях»

e-mail Друк PDF

 

11 грудня 2018 року відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителiв математики на базi Великокринківської загальноосвітньої школи I-III ступенів з теми «Формування в учнів здатності застосовувати знання й уміння у реальних життєвих ситуаціях» на якому були присутнi вчителі математики Зубанівської, Івановоселищенської, Землянківської загальноосвітніх шкіл I-III ступенів, Веселодолинської, Куп'єватівської загальноосвітніх шкіл I-II ступенів та Петрівського НВК.

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 грудня 2018, 23:12 Детальніше...
 

Відбувся Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру" серед учнів 2-6 класів

e-mail Друк PDF

 

7 грудня 2018 року в Глобинському районі було проведено Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» серед учнів 2-6 класів, у якому взяло участь 123 учні з 8 закладів освіти району.

Останнє оновлення на Субота, 15 грудня 2018, 13:31 Детальніше...
 


Сторінка 1 з 145


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 49 гостей на сайті