Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Новини

Про участь учителів англійської мови в обласному семінарі «Планування уроків у змішаному форматі навчання»

e-mail Друк PDF

2 квітня 2021 року Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського організовано онлайн семінар для вчителів англійської мови з теми «Планування уроків у змішаному форматі навчання».

Детальніше...
 

Щодо участі в онлайн вебінарах учителів української мови та літератури області

e-mail Друк PDF

 

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського повідомляє, що Всеукраїнським творчим об’єднанням «Соняшник» започатковано методичний онлайн марафон «Весна із «Соняшником» на YouTube каналі гри «Соняшник».

Щовівторка та щочетверга о 16.00 упродовж березня – травня 2021 року проводяться вебінари для вчителів української мови та літератури України, на яких кращі філологи діляться досвідом роботи.

Детальніше...
 

Про участь учителів зарубіжної літератури Глобинської міської ради в онлайн засіданні авторської творчої майстерні

e-mail Друк PDF

 

30 березня 2021 року проведено онлайн засідання авторської творчої майстерні вчительки Миргородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 Оробець Світлани Юріївни для учителів зарубіжної літератури області «Інноваційні технології на уроках зарубіжної літератури», у засіданні якої у рамках підвищення кваліфікації взяло участь 4 педагогічних працівника ЗЗСО Глобинської міської ради.

Детальніше...
 

Про участь педагогічних працівників закладів дошкільної освіти в обласному семінар «Особливості мови, мовлення і спілкування дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзії в закладах дошкільної освіти»

e-mail Друк PDF

 

29 березня 2021 року на платформі «Skype для бізнесу» в режимі онлайн відбувся обласний семінар «Особливості мови, мовлення і спілкування дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзії в закладах дошкільної освіти», в якому взяли участь у рамках підвищення кваліфікації 6 педпрацівників ЗДО Глобинської міської ради.

Детальніше...
 

Про участь учителів ЗЗСО в обласному науково-практичному семінарі «Змішане навчання: від концепції до впровадження»

e-mail Друк PDF

 

Впродовж 25-26 березня 2021 р. кафедрою методики змісту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічного освіти ім. М.В. Остроградського проведено обласний науково-практичний семінар «Змішане навчання: від концепції до впровадження», у якому в рамках підвищення кваліфікації взяли участь 10 педагогів Глобинської міської ради.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 2

Корисні посилання

 

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 8 гостей на сайті