Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Новини

Організація освітнього процесу в початковій школі НУШ

e-mail Друк PDF

17 листопада 2022 року на базі КУ «Глобинський ЦПРПП» Глобинської міської ради було проведено онлайн-вебінар щодо актуальних питань організації освітнього процесу у початковій школі для професійної спільноти вчителів початкових класів.

Детальніше...
 

Проведено вебінар з теми «Оцінювання навчальних досягнень учнів 5 класів з математики»

e-mail Друк PDF

14 листопад  2022 року для педагогів Глобинської громади проведено вебінар з теми «Оцінювання навчальних досягнень учнів 5 класів з математики». У роботі вебінару взяли участь 33 педагоги  навчальних закладів. Організатор заходу – консультант Глобинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Олена Парамонова.

Детальніше...
 

31 жовтня 2022 року в онлайн - форматі відбувся навчальний вебінар «Оцінювання в 5-6 класах НУШ - інструмент навчання та підвищення мотивації під час адаптаційного циклу»

e-mail Друк PDF

 

Консультанти КУ «Глобинський ЦПРПП» Світлана Лобода та Ірина Худенко, з метою допомоги і підтримки педагогів щодо реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» та впровадження Державного стандарту базової середньої освіти, сприяння професійному розвитку педагогічних працівників, провели навчальний вебінар для учителів закладів загальної середньої освіти Глобинської територіальної громади, які реалізують Державного стандарту базової середньої освіти у 5 класі з 1 вересня 2022 року. До зустрічі долучилися 82 педагоги.

Детальніше...
 

Навчальний тренінг «Психологічний супровід процесу адаптацїї учнів 5 класу в НУШ»

e-mail Друк PDF

З 1 вересня 2022 року п’ятикласники розпочали навчатися за новим Державним стандартом базової середньої освіти за реформою «Нова українська школа». Перехід від початкової школи до середньої – процес непростий як із фізіологічного, так і з психологічного погляду. Учні проходять так званий період адаптації. Він є одним із найважчих періодів шкільного життя.

Детальніше...
 

Проведено тренінг «Сучасний погляд на національно-патріотичне виховання»

e-mail Друк PDF

26 жовтня 2022 року консультант КУ «Глобинський ЦПРПП» Людмила Юременко провела тренінг з національно-патріотичного виховання «Сучасний погляд на національно-патріотичне виховання».Учасниками тренінгу були педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Глобинської територіальної громади: заступники директорів з виховної роботи, педагоги-організатори, класні керівники.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 14

Оголошення

В онлайн-курсі «Сміливі навчати» ви отримаєте інформацію та практичні поради про психологічну саморегуляцію, комунікацію з учнями, батьками та колегами в час стресу та дізнайтеся, як побудувати безпечний простір у школі під час воєнного стану.

Корисні посилання

 

Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 9 гостей на сайті