Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Новини

Навчальний тренінг “Молодіжна субкультура, як фактор впливу на становлення підлітка”

e-mail Друк PDF

10 березня 2023 року на базі КУ “Глобинський ЦПРПП” Глобинської міської ради було проведено навчальний тренінг “Молодіжна субкультура, як фактор впливу на становлення підлітка” для професійної спільноти психологічної служби Глобинської територіальної громади.

Детальніше...
 

2 березня 2023 року відбулося засіданні професійної спільноти вчителів географії

e-mail Друк PDF

2 березня 2023 року в режимі онлайн відбулося засіданні професійної спільноти вчителів географії.

Керівник професійної спільноти вчителів географії Наталія Телюра, учитель Глобинського ліцею №1, запропонувала до розгляду актуальні питання, які необхідно врахувати учителеві географії, у зв'язку із втратами навчального часу під час дистанційного та змішаного навчання учнів:

Детальніше...
 

Навчальний тренінг «Наступність у роботі: дитячий садок - школа»

e-mail Друк PDF

В умовах освітньої реформи Нової української школи важливим завданням є забезпечення наступності між ланками дошкільної та початкової освіти. Саме тому 3 березня 2023 року Глобинським центром професійного розвитку Глобинської міської ради було проведено тренінг «Наступність у роботі: дитячий садок - школа» для вихователів закладів дошкільної освіти Глобинської територіальної громади. Тренінг проводили працівники центру: психолог Ірина Худенко та консультант Людмила Юременко.

Детальніше...
 

2 березня 2023 року проведено експрес-консультування “Актуальні проблеми право виховної роботи. Підліток та субкультури”

e-mail Друк PDF

2 березня 2023 року Глобинським центром професійного розвитку педагогічних працівників було проведено експрес-консультування Актуальні проблеми право виховної роботи. Підліток та субкультури” , до участі в якій долучилися педагогічні працівники Глобинської грамади.

Детальніше...
 

Засіданні професійної спільноти вчителів хімії «Шляхи та ідеї творчого пошуку для формування компетентностей сучасного педагога»

e-mail Друк PDF

28 лютого 2023 року відбулося засіданні професійної спільноти вчителів хімії «Шляхи та ідеї творчого пошуку для формування компетентностей сучасного педагога» в режимі онлайн.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 17

Оголошення

Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників пропонує підвищити свою професійність в Школі розвитку ІКТ компетентностей "Я це можу"

Корисні посилання

 

Офіційний вебсайт Полтавської академії неперервної освіти ім. М.В.Остроградського


На даний момент 11 гостей на сайті