Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Новини

Збереження психічного здоров’я педагогічних працівників

e-mail Друк PDF

В сучасних умовах постійних змін і високих вимог до освітнього процесу, психічне здоров'я педагогів є ключовим фактором ефективності навчання та гармонійного розвитку школярів.

24 травня 2024 року психологом Глобинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Іриною Худенко було проведено навчальний тренінг «Стресостійкість, синдроми професійного та емоційного вигорання, збереження психічного здоров’я педагогічних працівників» з метою реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «ТИ ЯК?» для директорів закладів загальної середньої освіти Глобинської міської ради.

Детальніше...
 

Стресостійкість педагога - ключ до професіоналізму

e-mail Друк PDF

 

У сучасному світі, де ритм життя стає все швидшим, педагогічні працівники стикаються з великим тиском та навантаженням. Постійна взаємодія з учнями, необхідність відповідати високим стандартам і вимогам, багатозадачність – все це призводить до зростання рівня стресу та ризику професійного та емоційного вигорання.

17 травня 2024 року на базі КУ “Глобинський ЦПРПП” Глобинської міської ради було проведено навчальний тренінг «Стресостійкість, синдроми професійного та емоційного вигорання, збереження психічного здоров’я педагогічних працівників» з метою реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «ТИ ЯК?» для логопедів, практичних психологів та соціальних педагогів закладів дошкільної, загальної середньої освіти та інклюзивно-ресурсного центру Глобинської міської ради.

Детальніше...
 
e-mail Друк PDF

 

 

Canva для вчителя: доступно, креативно, сучасно

e-mail Друк PDF

Однією з ключових складових успішного навчального процесу є вміння вчителів створювати цікаві та інформативні матеріали для уроків. З метою ознайомлення освітян з інструментами для створення високоякісних навчальних ресурсів 26.04.2024 року був проведений вебінар - практикум "Canva для вчителя: доступно, креативно, сучасно".

Детальніше...
 

Арт-терапія як метод оздоровлення та психокорекції

e-mail Друк PDF

 

26 квітня 2024 року психологом КУ “Глобинський ЦПРПП” Глобинської міської ради Іриною Худенко було проведено навчальний тренінг "Арт-терапія як метод оздоровлення та психокорекції" для логопедів, практичних психологів та соціальних педагогів закладів дошкільної, загальної середньої освіти та інклюзивно-ресурсного центру Глобинської міської ради.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 29

Оголошення

Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників пропонує підвищити свою професійність в Школі розвитку ІКТ компетентностей "Я це можу"

Корисні посилання

 

Офіційний вебсайт Полтавської академії неперервної освіти ім. М.В.Остроградського


На даний момент 6 гостей на сайті