Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Новини

Тренінг для вихователів закладів дошкільної освіти Глобинської міської ради «Стежкою батьківської компетентності»

e-mail Друк PDF

 

25 жовтня 2023 року на базі КУ «Глобинський ЦПРПП» проведено тренінг на тему «Стежкою батьківської компетентності» для вихователів закладів дошкільної освіти Глобинської міської ради.

Тренер Людмила Юременко, консультант Глобинського ЦПРПП акцентувала увагу присутніх на формуванні взаємозв’язку дитини з батьками, прийомах конструктивної взаємодії з дітьми та спілкуванні.

Детальніше...
 

23 жовтня 2023 року проведено вебінар практикум «Штучний інтелект у роботі вчителя»

e-mail Друк PDF

 

За останні кілька років роль штучного інтелекту суттєво зростає. Використання технологій штучного інтелекту в освіті відкриває нові можливості для індивідуального навчання, зробить уроки цікавими та допомагає вчителям ефективніше використовувати свій час.

23 жовтня педагогічні працівники Глобинщини мали можливість ознайомитись з інструментами ШІ на вебінарі практикумі «Штучний інтелект у роботі вчителя», який проведений Глобинським ЦПРПП.

У роботі вебінару взяли участь 52 педагоги навчальних закладів Глобинської громади.

Детальніше...
 

Навчальний тренінг “Перша психологічна допомога. Алгоритм дій”

e-mail Друк PDF

 

Війна в Україні стала стресом для усіх учасників освітнього процесу. За таких умов істотно зростає роль психологічної служби системи освіти, яка має забезпечувати своєчасне і систематичне надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки усім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань функціонування системи освіти.

Детальніше...
 

Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення

e-mail Друк PDF

12-13 жовтня психолог КУ «Глобинський ЦПРПП» Ірина Худенко, пройшла навчання в межах дводенного тренінгу із реалізації програми підвищення кваліфікації для педагогів-тренерів початкових класів Полтавської області "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення" від The LEGO Foundation на базі Полтавської академії неперервної освіти ім. М. В. Остроградського.

Детальніше...
 

Консультанти Глобинського ЦПРПП взяли участь у заходах із підвищення кваліфікації вчителів адаптаційного циклу базової середньої освіти Полтавської області

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 05.09.2023 №276 «Про підвищення кваліфікації вчителів, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти в адаптаційному періоді» консультанти Центру, регіональні тренери - педагогів Світлана Лобода та Олена Парамонова в період 15 вересня по 3 жовтня 2023 року долучилися до проведення навчальних тренінгів для педагогів Полтавської області.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 23

Оголошення

Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників пропонує підвищити свою професійність в Школі розвитку ІКТ компетентностей "Я це можу"

Корисні посилання

 

Офіційний вебсайт Полтавської академії неперервної освіти ім. М.В.Остроградського


На даний момент 8 гостей на сайті