ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Учні Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – учасники І Всеукраїнського учнівського форуму «Молодь – майбутнє України»

Учні Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – учасники І Всеукраїнського учнівського форуму «Молодь – майбутнє України»

e-mail Друк PDF

«Молодь – майбутнє України!»

Вони піклуються про своє здоров’я, турбуються про чистоту води та санітарні умови, в яких перебувають, замислюються про мир і справедливість та готові до співпраці для досягнення поставлених цілей,- саме так можна охарактеризувати учасників Всеукраїнського учнівського форуму «Молодь – майбутнє України», який було урочисто відкрито 16 листопада 2017 року в актовій залі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м.Горішні Плавні.

 

Учасниками І Всеукраїнського учнівського форуму «Молодь – майбутнє України» були представники 10 регіонів нашої держави, серед яких і учні Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - Шевела Вікторія та Архіпова Марина на чолі з педагогом-організатором О.М.Митрович.

Учасників молодіжного форуму вітали почесні гості, представники місцевої влади, бажали плідної роботи під час проведення майстер-класів, занять у комітетах та знайти нових друзів. Вони звернулися до молоді з побажаннями приємно поспілкуватися, отримати нові знання, корисно провести час, познайомитися з містом.

У ході форуму молодь брала участь у роботі таких комітетів: «Підтримка хорошого здоров’я» ( модератор – Катерина Кропива, експерт психолог Полтавського обласного наркологічного диспансеру Дмитро Храмов), «Чиста вода та належні санітарні умови» ( модератор – Інна Балабась, експерт – начальник відділу охорони

навколишнього середовища ПрАТ «Полтавський ГЗК» Олександр Сеник), «Мир і справедливість» (модератор – Наталія Литвинова, експерт Полтавського центру розвитку місцевого самоврядування, доцент, кандидат наук Тетяна Паутова), «Співпраця заради досягнення цілей» (модератор – Оксана Матвієнко, експерт – науковий співробітник навчально-наукового центру культури лідерства Київського університету ім.Бориса Грінченка Ірина Калюжна). Керівники команд зустрілися із психологом Центру дистанційної освіти «Оптіма» Катериною Гольцберг.

Цього ж дня відбулися майстер-класи «Ойра», «Віночок українських пісень», «Мотанка», «Полтавські галушки».

Наступний день для форумчан почався з енергійної флешмоб-зарядки «Доброго ранку, Україно!» та фотосесії на фоні стіни-вишиванки.

На урочистому закритті учасники комітетів форуму поділилися напрацюваннями «Глобальні цілі сталого розвитку-2030», взяли участь у квесті «Майбутнє країни». На згадку усі учасники отримали сертифікати про участь, спеціально виготовлені сумки із символікою форуму та зробили спільне фото.

Останнє оновлення на Понеділок, 27 листопада 2017, 16:44  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 73 гостей на сайті