ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся ІІ( районний) етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед учнівської молоді 5-11 класів

Відбувся ІІ( районний) етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед учнівської молоді 5-11 класів

e-mail Друк PDF

25 листопада 2017 року на базі Глобинської гімназії №1  відбувся ІІ ( районний) етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед учнівської молоді 5-11 класів, у якому взяло участь  63 учасники.

Кількість учнів по класах:

5 кл.- 11 чол.;

6 кл.- 11 чол.;

7 кл.- 15 чол.;

8 кл.- 7 чол.;

9 кл.- 9 чол.;

10 кл.- 5 чол.;

11кл.- 5 чол.

У відкритті конкурсу взяли участь завідувач РМК відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської районної держадміністрації С.А. Калашник  та методист ММК гуманітарно-суспільного циклу відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради І.В.Таранець.

Переможцями і призерами олімпіади стали:

І місце:

Полтавець Карина – учениця 5 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Лебеденкова Софія – учениця 6 класу Глобинської гімназії №1;

Петраш Єлизавета – учениця 7 класу Броварківської ЗОШ  І-ІІІ ст.;

Гресько Дар’я – учениця 8 класу Троїцької ЗОШ І-ІІ ст.;

П’ятаха Ольга – учениця 9 класу Глобинської ЗОШ І-ІІ ст. №3;

Коваленко Марія – учениця 10 класу Глобинської гімназії №1;

Невмивако Юлія – учениця 11 класу Пирогівської ЗОШ І-ІІІ ст..

ІІ місце:

Омелай Дар’я – учениця 5 класу Градизької ЗОШ І-ІІ ст.№2;

Довга Вікторія – учениця 6 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Яременко Юлія – учениця 7 класу Бугаївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Ляпун Едуард – учень 8 класу Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Крутоголова Діана – учениця 9 класу Глобинської гімназії №1;

Овчаренко Юлія – учениця 10 класу Бугаївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Вишкварок Аміна – учениця 11 класу Градизької ЗОШ І-ІІІ ст.№1;

ІІІ місце:

Бордюг Таїсія – учениця 5 класу Манжеліївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Верменич Анжела – учениця 6 класу Градизької гімназії;

Кошиль Марія – учениця 7 класу Глобинської гімназії №1;

Пахомов Олександр – учень 8 класу Глобинської гімназії №1;

Рєзнік Олеся – учениця 9 класу Бугаївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Реулець Катерина – учениця 10 класу Гриньківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Бакай Альона – учениця 11 класу Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Вітаємо переможців і призерів конкурсу та їх вчителів!

 

Останнє оновлення на Понеділок, 27 листопада 2017, 19:28  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 16 гостей на сайті