ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання учителів фізики «Проектування навчально-виховного процесу з фізики учнів 9 класу в умовах оновлення змісту освіти» на базі Великокринківської ЗОШ І-ІІ ступенів

Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання учителів фізики «Проектування навчально-виховного процесу з фізики учнів 9 класу в умовах оновлення змісту освіти» на базі Великокринківської ЗОШ І-ІІ ступенів

e-mail Друк PDF

22 листопада 2017 року на базі Великокринківської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання учителів фізики за темою: «Проектування навчально-виховного процесу з фізики учнів 9 класу в умовах оновлення змісту освіти».

На засіданні були присутні вчителі фізики: Васьковець М.О. (Великокринківська ЗОШ І-ІІІ ст. та Веселодолинська ЗОШ І-ІІ ст.), Коробка І.О. (Куп’єватівська ЗОШ І-ІІ ст.), Спорник А.Г. (Великокринківська ЗОШ І-ІІ ст.), Бондаренко Н.В. (Петрівський НВК), Колонутова О.О. (Зубанівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Карпенко Н.В. (Радалівський НВК).

Учасники засідання  відвідали урок фізики у 9 класі за темою «Побудова зображень у лінзах. Формула тонкої лінзи», який провів учитель фізики Великокринківської ЗОШ І-ІІ ст. Спорник Анатолій Григорович. Під час перевірки домашнього завдання на уроці було застосовано технологію  комп’ютерного тестування. Використання мультиплікаційних фільмів спонукало учнів  до розв’язання проблеми уроку, а використання можливостей інтерактивної дошки та графічного редактора Paint на уроці викликало  чималий інтерес у присутніх.

Під час майстер-класу з використання My Test – програми для підготовки і проведення комп’ютерного тестування учнів, який провів Анатолій Григорович, кожен із присутніх спробував створити тест для перевірки знань учнів з фізики.

Також вчителі переглянули наявні нові підручники з фізики для 9 класу, порівняли викладання матеріалу по кожному з них. У ході обговорення даної теми поділилися власним досвідом роботи.

 

Підсумки роботи підвів голова ММО Спорник А.Г.

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 30 гостей на сайті