ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся районний семінар - практикум з виховної роботи « Організація національно-патріотичного виховання учнів в умовах малокомплектної школи» на базі Куп’єватівської ЗОШ І-ІІ ступенів

Відбувся районний семінар - практикум з виховної роботи « Організація національно-патріотичного виховання учнів в умовах малокомплектної школи» на базі Куп’єватівської ЗОШ І-ІІ ступенів

e-mail Друк PDF

24 листопада 2017 року на базі Куп’єватівської ЗОШ  І-ІІ ступенів відбувся районний семінар з виховної роботи  «Організація національно-патріотичного виховання учнів в умовах малокомплектної школи».

 

У роботі взяли участь педагоги-організатори, заступники з виховної роботи, методист районного методичного кабінету Юременко Л.М., директор районного центру  дитячої та юнацької творчості Мамон Л.В., методист районного центру  дитячої та юнацької творчості Срібна В.В.

За давнім українським звичаєм учні школи гостей зустріли запашним короваєм та подарували українським танок з рушниками .

Програма цього дня була змістовною, цікавою і насиченою.  Відкрила семінар Юременко Л.М і ознайомила учасників із планом виховних заходів на навчальний рік. Срібна В.В. ознайомила із переліком  конкурсів , акцій, які проходитимуть в районі та  області найближчим часом.

Навчальний заклад презентувала директор Н.П. Рак. Вона ознайомила присутніх з історією школи, з педагогічним колективом, з проблемою закладу освіти: « Професійна компетентність як важлива складова розвитку сучасної школи» . Наталія Павлівна розкрила основні напрямки діяльності, досягнення учнів та вчителів, плани на майбутнє.

У розкритті теми семінару використано сучасні форми і методи: квест- подорож « Виховуємо патріотів» із зупинками: кабінет « Національно-патріотичного виховання» (учитель  історії та географії  Н.Г. Станіславенко), « Українська світлиця»     (учитель української філології, Л.В. Вітко),             « Національно-патріотичне виховання в школі» (керівник ШМО класних керівників,Т.М. Дяченко). Майстер-клас « Виготовлення оберегу з фоамірану» провела учитель початкових класів С.В. Мовчан. З цікавістю розглядали гості дитячі малюнки « Україна- єдина країна» та кращі роботи    « Умільці нашої школи».

Завершилася зустріч виховним заходом «Єдина Україна», який підготували і провели учителі О.М. Сокіл, В.В. Затуливітер, І.О. Коробка. Звучали пісні у виконанні учнів та колективу вчителів школи, торкнулися струн душі своїм співом В.І. Литвиненко з донькою Танею. Запальні танці патріотичного характеру зустрічали бурхливими оплесками глядачів. Чіткістю дикції та виразністю мовлення відзначилися ведучі свята: учителька математики І.О. Коробка та учень 9 класу Артур Рак. Маленькі учасники теж дуже старалися, щоб донести кожне слово присутнім  в залі.

Почесною гостею і учасницею свята була незвичайна жінка - мати трьох дітей, дружина воїна АТО, який в даний час воює на сході України. Жінка, яка нагороджена відзнакою Президента України за гуманітарну участь в антитерористичній операції, волонтер Олена Михайлівна Брага. Вона розпочала  з подяки директору школи, педагогічному і учнівському  колективу за допомогу солдатам та їхнім родинам. ЇЇ розповідь була цікавою і хвилюючою. Наостанок Олена Михайлівна подарувала українську пісню, яку виконала разом з донькою Поліною, ученицею 2 класу.

Стоячи і оплесками зустріли присутні музично-хореографічну композицію « Діти України» у виконанні В.І. Литвиненко , Н.П. Рак та учнівського і педагогічного колективів.

У кінці виховного заходу методист районного центру дитячої та юнацької творчості В.В. Срібна  висловила подяку за патріотичний дух, який дарували гостям учні та вчителі школи, побажала всім подальших успіхів у збереженні і примноженні патріотичних традицій.

Підсумки роботи районного семінару підвела методист відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської РДА  Л.М.Юременко.

 

Останнє оновлення на Середа, 29 листопада 2017, 12:20  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 19 гостей на сайті