ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів географії, хімії, біології на базі Святилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів географії, хімії, біології на базі Святилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

20 листопада 2017 року на базі Святилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів географії, хімії, біології. На  навчання та обмін досвідом прибули учителі Бугаївської, Гриньківської, Броварківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Участь у роботі ММО взяла методист РМК відділу освіти , сім’ї та молоді Глобинської РДА Лобода Світлана Василівна.

Учителі усіх ММО разом із методистом Лободою С.В. виокремили основні статті « Закону України про освіту», які потребують негайного застосування на практиці. Опрацювали оновлені програми з предметів та познайомились з варіантами підручників з географії, хімії, біології для 9 класу.

Учасники ММО вчителів географії (керівник ММО Володимир Вакуленко) розглянули також  таке питання: «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках географії в школі» у відповідності із планом:

1. Методичні рекомендації щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій у викладанні географії.

2. Забезпечення інформаційно – компютерного супроводу навчальних занять з географії.

3. Комп'ютер на уроці географії.

4. Використання інформаційних та мультимедійних технологій на уроках географії.

5. Електронний конструктор уроку.

6. Підготовка до ЗНО.

7. Педагогічні програмні засоби.

8. Використання інтернету.

9. Практичне зайняття.

На засіданні круглого столу з метою формування навчально-пізнавальних, соціальних, інформаційно-комунікаційних компетенцій  виробили рекомендації щодо  уроку засвоєння нових знань, комбінованого уроку, уроку узагальнення й систематизації знань.

Розробка методики створення, а головне, використання інформаційно-комунікаційних технологій в навчанні географії — це новий напрям у методичній науці і практиці. Тому, з одного боку, необхідно розробляти нові підходи до використання електронних мультимедійних видань з географії, а з іншого — критично осмислювати і коригувати уже існуючі зразки таких видань і методик. Для цього необхідна злагоджена спільна діяльність вчених, методистів, розробників електронних видань і вчителів-практиків.

Учасники засідання ММО учителів біології під час практичної частини засідання  відвідали урок учителя Святилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Майстренко Нінель Миколаївни у 8класі «Склад крові. Формені елементи крові».

У ході практичної частини ММО учителі відвідали урок хімії у 9 класі           « Практичне значення реакцій йонного обміну (Молчанова Віра Іванівна, вища кваліфікаційна категорія, звання «Старший вчитель»)

Учасники засідання ММО учителів географі, хімії, біології, висловили вдячність учителям Святилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за змістовне засідання та цікаві і методичновиважені уроки, а адміністрації закладу - за  огранізацію злагодженої роботи і гостинність.

 

Останнє оновлення на Середа, 29 листопада 2017, 14:00  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 33 гостей на сайті