ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів української мови та літератури на базі Святилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів української мови та літератури на базі Святилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

30 листопада 2017 року відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів української мови літератури на базі Святилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, на якому були присутні завідувач РМК С.А. Калашник та вчителі Г.І. Шишацька (Горбівський НВК), Гарус О.В. (Гриньківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Ващенко Г.І. (Бугаївська ЗОШ І-ІІІ ст.), Вдовенко Ю.В.(Броварківська ЗОШ І-ІІІ ст.).

 

Директор школи В.М. Лісняк презентувала заклад освіти та виступила за темою ММО «Розвиток здібностей кожного учня як передумова формування його креативної компетентності».

Учасники ММО відвідали урок української літератури у 7 класі «Святе моє дитинство. Образ чутливого до краси хлопчика Михайлика, сприйняття ним дорослого світу (за повістю М. Стельмаха «Гуси-лебеді летять»)» (В.М. Лісняк, вчитель вищої кваліфікаційної категорії) та української мови у 9 класі - «Складнопідрядне з підрядними з’ясувальними та означальними» (Погребняк М.О., вчитель вищої кваліфікаційної категорії). На уроках здійснювався індивідуальний підхід до кожного учня, виконувалися види робіт, направлені на розвиток різних компетентностей учнів.

Підсумки роботи підвела керівник ММО Г.І. Ващенко.

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 грудня 2017, 21:37  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 13 гостей на сайті