ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся районний семінар - практикум вчителів іноземних мов «Формування творчих і пізнавальних здібностей з використанням інноваційних технологій на уроках англійської мови» на базі Кагамлицької ЗОШ І-ІІ ступенів

Відбувся районний семінар - практикум вчителів іноземних мов «Формування творчих і пізнавальних здібностей з використанням інноваційних технологій на уроках англійської мови» на базі Кагамлицької ЗОШ І-ІІ ступенів

e-mail Друк PDF

28 листопада 2017 року  на базі Кагамлицької ЗОШ І-ІІ ст. відбувся районний семінар - практикум вчителів іноземних мов «Формування творчих і пізнавальних здібностей з використанням інноваційних технологій на уроках англійської мови», на якому були присутні 18 вчителів англійської мови та методисти РМК  Тихоненко В.М., Худенко І.В.

Учасники семінару відвідали уроки англійської мови у 4 та 8 класах з тем «Будинок. На кухні» , «Шкільне життя в Україні та Великобританії», які провела вчитель англійської мови Кагамлицької ЗОШ І-ІІ ст. Шляхта В.П.

Для учасників семінару вчитель початкових класів Муравка Н.М. провела майстер-клас «Печворк без голки, або японська техніка кінусайга - ефектні клаптеві панно».

По закінченню семінару-практикум відбувся круглий стіл з проблеми семінару, на якому вчителі мали змогу поділитись  своїми враженнями та отримати   рекомендації від методистів РМК.

Останнє оновлення на Понеділок, 18 грудня 2017, 09:40  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 32 гостей на сайті