ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося міжшкільне методоб'єднання учителів математики «Методика формування та оцінювання предметної математичної компетентності учнів» на базі Гриньківської загальноосвітньої школи I-III ступенів

Відбулося міжшкільне методоб'єднання учителів математики «Методика формування та оцінювання предметної математичної компетентності учнів» на базі Гриньківської загальноосвітньої школи I-III ступенів

e-mail Друк PDF

23 листопада 2017 року відбулося  міжшкільне  методоб'єднання  учителів  математики «Методика формування та оцінювання предметної математичної компетентності учнів»   на базі  Гриньківської загальноосвітньої школи I-III ступенів, на якому були присутні вчителі  Бугаївської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Броварківської загальноосвітньої школи I-III ступенів,   Святилівської загальноосвітньої школи I-III ступенів та Горбівського НВК.

Особливе місце  діяльності вчителя при формуванні математичної компетентності належить урокам. Саме на уроках учні отримують важливі теоретичні знання з математики, вчаться їх застосовувати на практиці.

Своїм  досвідом роботи з учнями поділилась вчитель математики Яхно Ніна Григорівна. На прикладі уроку в 6 класі вона показала, які форми роботи можна використати при вивченні теми «Відношення і пропорції», щоб діти гарно засвоїли матеріал. Учні з задоволенням повторювали теоретичний матеріал у вигляді гри «Світлофор», працювали у парах, розв'язували задачі.

Дуже цікавим матеріалом  «Використання екозадач на уроках математики як засобу для формування екологічної культури» поділилась вчитель Святилівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Марченко Тетяна Володимирівна. Учасники ММО погодилися, що розвꞌязання задач з екологічним змістом впливає  на формування екологічної компетентності учнів на уроках математики та їх всебічному розвитку, самовдосконаленню, розвиває здатність застосувати опановане в професійній діяльності, використовувати набуті знання в повсякденному житті, сприяє їх загальному розумовому розвитку, дослідницьких навичок.

 

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 36 гостей на сайті