ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся районний семінар-практикум заступників директорів з навчальної роботи «Роль заступника директора школи у підвищенні рівня науково-методичної підготовки вчителів та впровадження інноваційної технології в умовах розбудови нової української школи»

Відбувся районний семінар-практикум заступників директорів з навчальної роботи «Роль заступника директора школи у підвищенні рівня науково-методичної підготовки вчителів та впровадження інноваційної технології в умовах розбудови нової української школи»

e-mail Друк PDF

08 грудня 2017 року відбувся районний семінар-практикум заступників директорів з навчальної роботи «Роль заступника директора школи у підвищенні рівня науково-методичної підготовки вчителів та впровадження інноваційної технології в умовах розбудови нової української школи» на базі Зубанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, на якому були присутні завідувач РМК С.А. Калашник, методист С.В. Лобода, 20 заступників директорів закладів освіти та 2 директори.

 

Учасників семінару вітали директор Михайлець Валентина Іванівна, яка презентувала заклад освіти.  Заступник з навчальної роботи Нестеренко Ірина Євгеніївна   провела методичний практикум, у ході якого всі присутні ознайомилися як із системою методичної роботи школи, так і на практиці визначали основні складові формування науково-методичної підготовки вчителя.

Далі гості поділилися на дві групи та відвідали 4 уроки:

Урок - проект «Історія та традиції моєї школи» ( Я у світі. 3 клас.

Носенко Н.О., 11розряд).

«Південна Америка. Географічне положення. Дослідження та освоєння материка» (Географія .7 клас. Мазур В.Б., І категорія).

«Основи технології виготовлення сувенірів» ( Технології. 6 клас.Масюра А.М., ІІ кваліфікаційна категорія).

Основи здоровʼя 9 кл. «Критерії та мотиви  вибору професії» (Основи здоровʼя. 9 клас. Ринденко Л.О., спеціаліст).

У ході семінару заступники директорів побували у шкільній українській світлиці,ознайомилися із виставкою робіт гуртка «Мистецтво нашого народу»(кер. Шкурко Т.Г.) та відвідали виховний захід «Мужності й геройства свято», підготовлений учнями та вчителями школи до Дня Збройних Сил України. Організатори дійства заступник директора з виховної роботи Папенко Н.Ю. та педагог-організатор Мицик О.М. запросили до школи воїнів-односельчан, які нещодавно повернулися із зони проведення АТО, щоб привітати їх із цим днем.

Проведений виховний захід засвідчив, що учителі школи прививають у дітей любов до рідної держави, вчать шанувати традиції та героїв свого народу, виховують справжніх патріотів України.

Учасники семінару-практикуму відзначили, що головним завданням Зубанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів є турбота про постійне підвищення якості освітнього процесу, розвиток творчого потенціалу кожного учня, вчителя і колективу вцілому.

Підсумки роботи семінару підвела завідувач РМК С.А. Калашник.

РМК висловлює подяку адміністрації закладу і всьому педагогічному та учнівському колективам за проведений на високому методичному рівні семінар-практикум.


 

Останнє оновлення на Понеділок, 11 грудня 2017, 22:07  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 34 гостей на сайті