ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся районний семінар – практикум бібліотекарів закладів освіти «Креативна бібліотека» на базі Броварківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відбувся районний семінар – практикум бібліотекарів закладів освіти «Креативна бібліотека» на базі Броварківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

7 грудня 2017 року на базі Броварківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар- практикум  на тему «Креативна бібліотека».

 

У роботі семінару взяли участь шкільні бібліотекарі з 17 закладів загальної середньої освіти та методист районного  методичного кабінету Юременко Л. М. Учасників семінару привітала директор школи Семенченко С. Г., яка презентувала заклад освіти.

Про застосування творчих, нестандартних  умов,  що захоплюють учнів, емоційно залучають їх до процесу навчання, підтримують цікавість до пізнання,  що дає змогу фантазувати, творити, знаходити нестандартні рішення, приміряти на себе різні ролі і мистецькі образи, розкривати свій творчий потенціал розповіла шкільний бібліотекар Годердзішвілі Н. І.

Учасники семінару із задоволенням відвідали шкільну бібліотеку, познайомилися  з її  «цікавинками», пройшли тест на  креативність. Разом з дітьми взяли участь  у квесті «Пригоди у країні чудесії», у ході якого виконували різноманітні цікаві завдання, щоб повернути казки на книжкові полиці (Кір¢ян Л. І. та Годердзішвілі Н. І.).

Бібліотекарі району переглянули виховну годину «За кожною нотою –рідний край» (  бібліотекар Годердзішвілі Н. І.),  познайомилися із новими сторінками  життя та творчості композиторів Георгія та Платона  Майбородів,  під час якої учні разом з учителями намагались донести до присутніх красу і велич музичних творів, спонукати до слухання української пісні, збагатити духовність, відчути естетичну насолоду від зустрічі з прекрасним .

Учасники семінару-практикуму відзначили, що головним завданням Броварківської ЗОШ І-ІІІ ступенів є пошук оригінальних ідей та творчого підходу  до формування позитивного світосприйняття учнів.

На завершення семінару колеги обмінялися думками та враженнями.

Підсумки роботи семінару-практикуму  підвела методист  Юременко Л. М., яка подякувала організаторам і учасникам семінару  за плідну роботу.

Останнє оновлення на Середа, 13 грудня 2017, 21:34  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 32 гостей на сайті