ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Команда Землянківської ЗОШ І-ІІІ ступенів - переможці ІІ етапу обласного конкурсу на кращий захід з національно-патріотичного виховання

Команда Землянківської ЗОШ І-ІІІ ступенів - переможці ІІ етапу обласного конкурсу на кращий захід з національно-патріотичного виховання

e-mail Друк PDF

12 грудня   2017 року відбувся ІІ етап обласного конкурсу на кращий захід з національно-патріотичного виховання.

 

Конкурс проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей та молоді, формування національно-культурної ідентичності, національно-патріотичного світогляду та розвитку морально-духовних цінностей школярів. Основним завданням Конкурсу є сприяння учням в освітньому, духовному розвитку, їхній соціалізації і життєвому самовизначенню через залучення до культуротворчої діяльності, патріотичне виховання дітей та молоді засобами мистецтва, створення сприятливих умов для реалізації творчого потенціалу школярів.

Конкурс проходив у трьох номінаціях: “Вокал”, “Хореографія” та “Малі театральні форми”. Всього з області було представлено 41 команду.

У номінації “Малі театральні форми” переможцями  стала  команда Землянківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені народної артистки України Р. П. Кириченко з композицією “Ми змінимо світ”.

 

Вітаємо з перемогою!

Останнє оновлення на Понеділок, 18 грудня 2017, 09:46  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 31 гостей на сайті