ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся районний семінар-практикум учителів основ здоров’я «Впровадження інноваційних технологій на уроках основ здоров’я» базі Погребівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відбувся районний семінар-практикум учителів основ здоров’я «Впровадження інноваційних технологій на уроках основ здоров’я» базі Погребівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

На базі Погребівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбувся районний семінар-практикум учителів основ здоров’я «Впровадження інноваційних технологій на уроках основ здоров’я».

 

У роботі семінару взяли участь 23 учителів основ здоров’я закладів освіти району, методист  районного методичного кабінету Лобода Світлана Василівна та лікар Погребівської амбулаторії Сушко Марина Григорівна.

Семінар розпочався з науково-методичного модуля - міні-лекції методиста РМК С.В.Лободи  щодо формування здоров’язбережувальних компетентностей в учнів на уроках основ здоров’я. Вона ознайомила присутніх із використанням сучасних методів, що впливають на розвиток в учнів життєвих  і спеціальних навичок, сприятливих для зміцнення здоров’я та збереження життя; з проектами з розвитку життєвих навичок «Вчимося жити разом» і «Основи здоров’язбережної компетентності», які  охоплюють всі рівні освіти: дошкільну, початкову, основну та старшу школу; з процедурою проходження курсів підвищення фахової кваліфікації учителів основ здоров’я у онлайн-режимі. Світлана Василівна презентувала он-лайн курси та надала електронні версії навчально-методичного забезпечення тренінгових курсів «Вчимося жити разом» та «Основи здоров’язбережної компетентності».

Заступник директора О.С.Бутенко презентував історію закладу освіти, напрацювання й результати роботи педагогічного та учнівського колективів. Директор закладу С.П.Тюта провів для учасників семінару екскурсію оновленою школою.

У практичній частині семінару вчителі основ здоров’я взяли участь утрьох модулях з питань формування здорового способу життя учнів:
1. « Використання інноваційних методів навчання на уроках основ здоров’я»

(Учасники семінару відвідали фрагменти уроків основ здоров’я в 7 класі  «Хвороби цивілізації» та у 8 класі: «Безпека харчування», учитель основ здоров’я Погребівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Гуржій Жанна Анатоліївна.)

2. « Виховний потенціал предмету  основи здоров’я» ( учитель основ здоров’я Гуржій Ж.А., педагого- організатор Гузик Л.С., лікар  Сушко М.Г.- виховний захід  «Зупинимо СНІД разом»)

3. «Коло вражень» ( підведення підсумків семінару-практикуму, виробленння методичних рекомендацій).

Підводячи підсумки семінару, його учасники відзначили необхідність упровадження інтерактивних технологій на уроках основ здоров’я, дійшли   висновку, що навчання здоровому способу життя має бути системним, лише тоді воно  сприятиме  гармонійному розвитку всіх складових здоров`я. Педагоги відзначили доцільність проведення таких семінарів, їх практичну значимість для використання в навчально-виховній роботі з дітьми, подякували учителю за отриманний досвід тренінгового  навчання. Методист Лобода С.В. відзначила, що у  ході уроків Жанна Анатоліївна за допомогою різноманітних форм роботи з елементами тренінгу та інноваційних технологій стимулювала цікавість і творчість учнів. використовувала інтерактивні методи навчання, які спрямовані на надання учням необхідних знань щодо збереження здоров’я, формування життєвих пріоритетів, навичок збереження та зміцнення здоров’я, створила атмосферу зацікавленості кожного учня як в індивідуальній роботі, так і у роботі всього класу, особливу увагу приділила  розвитку практичних навиків учнів.

Педагоги висловили вдячність лікарю Погребівської амбулаторії Сушко М.Г., яка завітала на зустріч із учителями основ здоров’я і учнями Погребівської школи в рамках навчального циклу формування здорового способу життя   « Разом до здоров’я» та дохідливо говорила про складні речі,  надала матеріали на електронних носіях для використання учителями в роботі з учнями в закладах освіти району.

Учасники семінару відзначили, що заклад освіти заклад змінився не лише  в естетичному оформленні, а й в загальній творчій аурі, яка панує в колективі, а також висловловили  вдячність адміністрації Погребівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів (С.П.Тюті, О.С.Бутенко), учителю Гуржій Ж.А. та всьому педагогічному колективу за змістовний семінар, проведений  на високому навчальному та науково-методичному рівнях, творчу атмосферу і щиру гостинність.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 18 грудня 2017, 23:07  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 35 гостей на сайті