ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів математики та фізики на базі Бугаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів математики та фізики на базі Бугаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

1 лютого  2018 року для вчителів фізики та математики міжшкільного методичного об’єднання гостинно відкрила двері Бугаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Робота була плідною, насиченою, цікавою.

У складний світ атомного ядра запросила нас Кісліченко В.М. разом із учнями 9-го класу. Розпочався урок  фізики з мотивації, після чого Віра Михайлівна запропонувала розширити коло знань учнів з теми «Фізика атома та атомного ядра». Протягом 45 хвилин діти виконували різноманітні цікаві вправи: «Сніжна грудка»(повторення матеріалу), «Логічний ланцюжок»(знання фізичних величин), намагалися виправити помилки, які були створені вірусом, складали корисне меню із запрпонованих продуктів.

Для фізики важливим є дослід, тому і не дивно, що на уроці було присутнє моделювання радіактивного розпаду. Ми бачили, що діти, навчені працювати з таблицями, малюнками, добре володіють теоретичним матеріалом, вміло будують графіки, а під час цікавої фізкультхвилинки довели, що розуміються на правилах зміщення. Учні плідно працювали в групах, індивідуально, самостійно, здійснювали самооцінку та взаємоперевірку.

Тема надзвичайно складна, та Віра Михайлівна, як справжній професіонал з багаторічним стажем, довела, що це і  їй, і її вихованцям під силу.

Не менш цікавим був урок математики у 5-ому класі. Ротко Тетяна Іванівна запросила на нього зимових героїв, які пропонували дітям різноманітні вправи з теми: «Правильні та неправильні дроби. Перетворення дробів». Спокійно та впевнено маленькі пятикласники доводили Діду Морозу, Снігуроньці та нам, що вони добре знають правила, розпізнають дроби, вміють їх перетворювати, вірно записувати. Крок за кроком вони «Збирали сжніжинки», «Складали ряд», працювали біля дошки та самостійно в зошитах, «Складали шкатулку» вірних відповідей.

У Бугаївській школі всі діти – патріоти, тому і не дивно, що міні-відпочинок, фізкультхвилинка були в патріотичному дусі. Учні разом із своїм вмілим вчителем довели, що тему вони засвоїли.

Багато уваги під час роботи ММО було приділено таким теоретичним питанням: «Підготовка учнів до олімпіад з фізики», «На що звернути увагу при підготовці до ЗНО з фізики?», «Критерії оцінювання на уроках математики».

У роботі МО взяла участь методист РМК відділу освіти Парамонова О.І., яка наголосила на важливості даних питань і звернула увагу на практичному втіленні теорії в практику.

Галина Курченко,

вчитель математики та фізики

Гриньківської ЗОШ І-ІІІ ст.

імені М.В.Лисенка.

 

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 26 гостей на сайті