ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Проведено інструктивно-методичну нараду щодо особливостей реєстрації на ЗНО -2018 р.

Проведено інструктивно-методичну нараду щодо особливостей реєстрації на ЗНО -2018 р.

e-mail Друк PDF

 

7 лютого 2018 року в актовому залі відділу освіти Глобинської РДА проведено інстуктивно-методичну нараду  щодо особливостей реєстрації на ЗНО -2018 р., на якому були присутні 17 відповідальних осіб за організацію та проведення ЗНО в закладах загальної середньої освіти. Нараду провела методист РМК С.В.Лобода.

 

6 лютого на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти розпочав роботу сервіс для створення реєстраційної картки учасника ЗНО - «Зареєструватися», тому С.В.Лобода ознайомила присутніх із пошаговим заповненням реєстраційної картки учнем, наголосила на важливих аспектах, як і потрібно врахувати під час заповнення, інформувала відповідальних осіб щодо нових сервісів:

· « Інформаційна сторінка»

· « Перевірити стан реєстрації»

· « Внести зміни»

· « Керівникам закладів освіти

Учасники наради в рамках «круглого столу» обговорили вимоги до оформлення списку учнів, створення комплекту реєстраційних документів в ЗЗСО та його відправлення.

Відповідальні особи за ЗНО отримали доручення в триденний термін провести інформаційні зустрічі з батьками та учнями 11 класу, оформити в закладах інформаційні куточки «Реєстрація-2018» з використанням уніфікованих матеріалів, наданих Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти.

 

Останнє оновлення на Неділя, 11 лютого 2018, 13:57  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 30 гостей на сайті