ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів української мови і літератури на базі Манжеліївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів української мови і літератури на базі Манжеліївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

 

15 березня 2018 року відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів української мови і літератури на базі  Манжеліївської ЗОШ І-ІІІ ступенів,на якому були присутні завідувач РМК Калашник С.А. та вчителі-предметники Сидоренко М.В. (Обознівський НВК), Токар Ю.В. (Пустовійтівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Плахотя Л.В. (Пузиківський НВК),Чорноволенко Л.І. (Троїцька ЗОШ І-ІІ ст.).

 

Учасників ММО  вітав директор школи Товстолиткін М.Г.

У ході роботи методичного об’єднання вчителі відвідали два уроки з української мови - у 7 класі - "Узагальнення й систематизація вивченого з теми "Дієприслівник"(гра-тренінг "Компетентність" (Лихач Олена Миколаївна, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, звання "Старший учитель") та у 9 класі- "Розвиток зв'язного мовлення. Діалог, складений відповідно до запропонованої ситуації(на основіжиттєвих спостережень, читання публіцистичних статтей)"(Заліська Алла Миколаївна, вчитель І кваліфікаційної категорії).

Обидва уроки проведено відповідно  до вимог сучасного уроку, а саме з використанням текстоцентричної технології, різних методів та форм роботи, елементів гри, наявної наскрізної лінії. Вчителі звертали увагу на розвиток зв'язного мовлення та творчих здібностей учнів, на їх вміння працювати в парах, в малих групах.Дітям подобаються такі види роботи, вони активно працюють у групах, парами, жваво обговорюють завдання, захищають власну позицію, адже усе, що вони пропонують, приймається та обговорюється.

Учасники ММО переглянули літературно-музичну композицію "Життя в драмі кохання Т.Шевченка", підготовлену учнями школи та вчителями Лихач О.М. та Заліською А.М. Композиція вразила і вдало підібраним біографічним матеріалом про поета, і акапельним виконанням пісень на слова Шевченка. Відчувалася велика любов до поезії Кобзаря, до рідної України, яку так гармонійно прищеплюють вчителі школярам.

Підсумки роботи ММО підвела завідувач РМК С.А. Калашник.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 19 березня 2018, 20:31  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 28 гостей на сайті