ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів біології на базі Веселодолинської ЗОШ І-ІІ ступенів

Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів біології на базі Веселодолинської ЗОШ І-ІІ ступенів

e-mail Друк PDF

16 березня 2018 року на базі Веселодолинської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів біології. На навчання та обмін досвідом прибули учителі Шарапат Л.І. Великокринківська ЗОШ І-ІІ ст.), Мороз В. М. ( Петрівський НВК), Кушнеров І.В. ( Івановоселищенська ЗОШ І-ІІІ ст.), Михайлець В.І. (Зубанівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Рак Н.П.( Куп’єватівська ЗОШ І-ІІ ст.). У роботі ММО взяла участь методист РМК Лобода Світлана Василівна.

Тема засідання: « Використання інноваційних технологій на уроках біології та в позаурочній роботі». Досвідом впровадження інноваційного підходу викладання біології поділились учасники  ММО,а також відвідали відкритий урок в 7 класі за темою «Виділення, його значення для організму. Органи виділення тварин»,  який був проведений вчителем  біології  Бородиною Мариною Іванівною. Учителі заслухали самоаналіз уроку, обмінялися враженнями щодо формування предметної компетентності учнів та отримали  методичні рекомендації методиста Світлани  Лободи щодо викладання  даної теми.

У рамках Місячника профілактики захворювання на туберкульоз учасники ММО були присутні на заході «Суд над Туберкульозом», який підготувала вчитель біології Трутень Гаїна Сергіївна. Захід проведено у цікавій рольовій формі телепередачі «Говорить Україна (із Веселої Долини)». Ведучий програми - учитель Олександр Новосел. Учні - імунолог, інфекціоніст, історик, суд присяжних, прокурор, адвокат, звинувачений - мікобактерія Коха. В ігоровій формі учні збагатилися життєвоважливою інформацією про проблему туберкукльозу в світі та Україні, про шляхи зараження туберкульозом, перші ознаки хвороби, а головне - отримали інформацію про заходи профілактики захворювання.

У ході відеорепортажу учні зустрілися із сільським фельдшером - Віталієм Петровичем Жуком, який ознайомив їх із станом захворювання на туберкульоз в с.Весела Долина і наголосив, що дана хвороба стосується кожного, тому треба вести здоровий спосіб життя, дотримуватися особистої гігієни та санітарно-гігієнічних норм приміщень, збалансовано повноцінно харчуватися. Учні виготовили буклети та інформаційні листівки для учнів школи та жителів с.Весела Долина,а також вручили їх присутнім на ММО учителям. Учасники засідання переглянули шкільний конкурс малюнків та інформаційний куточок «Разом зупинимо туберкульоз!».

Цікавою і захоплюючою була екскурсія до музею відомого українського прозаїка і драматурга Володимира Васильовича Канівця, яку провели учитель Павленко Людмила Вікторівна та учні-екскурсоводи.

Учасники засідання ММО учителів біології висловили вдячність учителям Веселодолинської ЗОШ І-ІІ ступенів за змістовне засідання та цікаві форми роботи, а адміністрації закладу - за організацію злагодженої роботи і гостинність.

Підсумки роботи ММО підвела методист РМК Лобода С.В.

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 54 гостей на сайті