ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти З відкритим серцем до кожної багатодітної родини

З відкритим серцем до кожної багатодітної родини

e-mail Друк PDF

Найважливіше у житті кожної людини – це сім'я. У сім'ї росте дитина, пізнає навколишній світ, поступово стає дорослою. Саме в сім'ї створюються цінності, орієнтири, які в подальшому будуть визначати її життя. Особливими є багатодітні родини, адже в таких сім'ях виховується троє і більше дітей. Держава, прийнявши відповідні зміни до законодавства з початку 2010 року, підвищила соціальну захищеність таких родин.

Соціальними ініціативами Президента України Віктора Януковича визначено як одне зі стратегічних завдань- максимальне охоплення увагою найбільш вразливих верств населення. На Глобинщині послідовно реалізується державна політика щодо забезпечення права людей на соціальну підтримку, зокрема багатодітних сімей. Керівництво району та відповідні служби систематично контролюють питання створення належних умов для розвитку дітей з багатодітних сімей, поліпшення матеріального становища сімей з дітьми, їх соціальної підтримки та захисту. Дане питання для Глобинщини є надзвичайно актуальним ще й тому, що це один із районів області, де найбільша кількість багатодітних родин. Зокрема, у районі 1148 діток виховується у 370 багатодітних сім’ях. Реалізацію у районі державної політики з питань сім’ї покладено на відділ освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.
15 жовтня відбулася зустріч начальника відділу освіти, сім'ї та молоді Глобинської райдержадміністрації Тетяни Леонідівни ХЛОНЬ із багатодітними сім'ями. Дана зустріч спрямована на активізацію інформаційної роботи із багатодітними сім'ями.
Спілкування відбулося у теплій, невимушеній атмосфері. Кожен із запрошених мав нагоду особисто поділитися своїми переживаннями та проблемами, досягненнями та досвідом  у вихованні дітей.  На всі питання, які виникали у ході зустрічі, Тетяна Леонідівна  надавала вичерпні відповіді та змістовні роз’яснення.

 

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 8 гостей на сайті