ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Здобутки юних краєзнавців Глобинщини

Здобутки юних краєзнавців Глобинщини

e-mail Друк PDF

14-16 березня 2018 року Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді провів 35-й зліт юних краєзнавців, присвячений 65-річчю туристсько-краєзнавчого руху на Полтавщині.

Пошуковий загін «Чураївна» Глобинського районного Центру дитячої та юнацької творчості , що працює на базі музею «Світлиця Раїси Кириченко» Землянківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені народної артистки України, Героя України Раїси Панасівни Кириченко (керівник Вікторія Срібна), представляв туристсько-краєзнавчі здобутки Глобинщини.

У перший день перед відкриттям зльоту у фойє центру Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді була організована виставка з досвіду роботи «Історія та досягнення туристсько-краєзнавчого руху», де учасники зльоту представили матеріали, що ілюструють  розвиток туристсько-краєзнавчої справи в їхньому районі. Анастасія Ковнір  гідно презентувала виставкові експозиції, туристично-краєзнавчі маршрути Глобинського району «Стежинами Раїсиних пісень» (батьківщина Героя України Р. П. Кириченко) та «Славетні імена Глобинщини» (батьківщина Героя України, композитора, поета О. Білаша, батьківщина композитора, музично-громадського діяча, основоположника національної композиторської школи в Україні М. Лисенка та отчий край Героя України, народної артистки України Р. П. Кириченко).

Поряд з виставкою проводилася благодійна акція «Подаруй частинку тепла», у рамках якої відбувся збір оберегів, листівок, малюнків до «Скриньки Добра», подарунків захисникам України.

Юні краєзнавці - талановиті, артистичні, залюблені в рідний край, -  Анастасія Ковнір та Владислав Мишков (Землянківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. народної артистки України Р. П. Кириченко), Вікторія Котяш та Марія Моргун (Радалівський НВК) літературно-пісенною, танцювальною композицією представили творчий звіт про розвиток туристсько-краєзнавчої та музейної справи у своєму районі.

За підсумками роботи журі пошуковий загін «Чураївна» став переможцем і в захисті творчих звітів, і в захисті виставки та нагороджений грамотами Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та книгою «Я люблю Україну».

Великих людей подарувала світу Глобинська земля, і кому, як не нам, берегти і примножувати культурні традиції України, вшановувати українців, земляків,  які несли світло духовності, сповна віддавали себе великій справі служіння рідному народові.

Відділ освіти, сімї та молоді Глобинської РДА, районний Центр дитячої та юнацької творчості щиро дякує за допомогу Землянківському сільському голові Андрію Черепу та жителю с. Радалівка Сергію Моргуну.

Отак всі гуртом і працюймо на благо нашого Вкраїнського дому!

Методист ГРЦДЮТ Вікторія Срібна

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 22 гостей на сайті