ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів фізики на базі Івановоселищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів фізики на базі Івановоселищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

21 березня 2018 року на базі Івановоселищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів фізики, на яке прибули вчителі Спорник А.Г.(Великокринківська ЗОШ І-ІІ ст.), Васьковець М.О. (Великокринківська ЗОШ І-ІІІ ст., Веселодолинська ЗОШ І-ІІ ст.), Бондаренко Н.В.(Петрівський НВК), Колонутова О.О.(Зубанівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Коробка І.О.(Куп’єватівська ЗОШ І-ІІ ст.).

На сучасному етапі перетворень у державі вчитель має реалізувати переважно демократичний стиль навчання учнів, який ґрунтується на довірі та повазі, взаємодії, співпраці, умовах партнерства, взаємному розумінні та конструктивному розв'язуванні навчальних задач.

Саме цим питанням присвячене засідання методичного об’єднання за темою: «Формування ключових компетентностей учнів шляхом використання практично-орієнтованих завдань на уроках фізики».

Спорник А.Г. наголосив, що основою набуття компетентності є власна активна діяльність людини, що зумовлює вибір прийомів, форм, засобів навчання. Про що розповів у підготовленій презентації.

Учасники МО відвідали відкритий урок у 8 класі за темою «Робота та потужність електричного струму», який був проведений вчителем Мироненком Василем Кузьмичем.

З доповіддю «Сучасний урок – основна форма взаємодії учня і вчителя» виступила Васьковець М.О.

Досвідом викладання фізики поділились всі учасники ММО.

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 26 гостей на сайті