ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Перемоги глобинських школярів в екологічних конкурсах та акціях

Перемоги глобинських школярів в екологічних конкурсах та акціях

e-mail Друк PDF

Праця людини – окраса і слава, праця людинибезсмертя її”

( В.Симоненко);

Щорічно Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проводиться Всеукраїнська трудова акція школярів та учнівської молоді «Юннатівський зеленбуд». Акція проходить під девізом «Садово-паркове мистецтво продовжують юні».

За підсумками журі фінального, національного етапу трудової акції «Юннатівський зеленбуд» грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за І місце та практичні дії у трудовій акції нагороджені учні Градизької гімназії імені Героя України Олександра Білаша: Ковтун Вікторія, Калашник Діана, Замогильна Зінаїда, Темник Денис.

Подяками НЕНЦ нагороджені наставники юних екологів, вчителі Градизької гімназії імені Героя України Олександра Білаша - Бугай Т. В. та Верменич Н. Ю.

Також грамотою Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України за створення нових лісів, лісопарків навколо населених пунктів, утримання зелених насаджень, вирощування посадкового матеріалу декоративних дерев, кущів, квітів під час Всеукраїнської акції «Юннатівський зеленбуд» нагороджено увесь учнівський колектив Градизької гімназії.

З метою підвищення ефективності та якості дослідної роботи, задоволення потреб учнів у професійному самовизначенні, залученні їх до практичної діяльності в грудні 2017 року проведено Всеукраїнський конкурс навчально-дослідних земельних ділянок. Провідна роль у роботі учнівських НДЗД належить сільськогосподарському дослідництву. Учні активно брали участь у науково - дослідній роботі, а саме розробляли схеми дослідів, проводили фенологічні спостереження за сільськогосподарськими культурами, оформляли дослідницькі роботи, а також набували умінь і навичок вирощування овочевих, польових, квітково-декоративних рослин та вирощування екологічно чистої продукції для шкільних їдалень. Лідерами цієї справи в районі є колективи Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ст., Градизької гімназії імені Героя України О. Білаша та Градизької ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Звітні, дослідницькі матеріали яких успішно пройшли обласний етап Всеукраїнського конкурсу навчально-дослідних земельних ділянок і були направлені на Всеукраїнський етап до Національного еколого-натуралістичного центру.

Диплом ІІ ступеня НЕНЦ Міністерства освіти і науки України отримав учнівський колектив Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник проекту, учитель біології Лисак Катерина Григорівна.

Диплом ІІІ ступеня НЕНЦ Міністерства освіти і науки України отримали вихованці гуртка «Юні квітникарі» ГРЦДЮТ, що працює на базі Градизької гімназії імені Героя України О. Білаша, керівник – Литовченко Алла Миколаївна.

Вихованці групи «Дослідник» Градизької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 під керівництвом учителя біології Дорошенко Лілії Володимирівни отримали дві Всеукраїнські перемоги. Диплом ІІІ ступеня НЕНЦ Міністерства освіти і науки України у Всеукраїнському конкурсі навчально-дослідних земельних ділянок та Грамоту НЕНЦ Міністерства освіти і науки України за ІІІ місце у Всеукраїнській трудовій акції «Дослідницький марафон».

Величезна подяка керівникам дослідницьких проектів Лисак К. Г., Дорошенко Л. В., Литовченко А. М. за сумлінну, наполегливу працю. Створення та реалізація таких проектів то дуже нелегка справа.

Також щирі слова подяки висловлюємо керівникам закладів освіти, які змогли зберегти НДЗД і тримати їх в такому стані, щоб отримувати не лише врожай для шкільної їдальні, а й Національні нагороди.

Нещодавно отримали ще добрі звістки з Національного еколого-натуралістичного центру.

За проведену змістовну практичну та теоретичну роботу в рамках Всеукраїнського заочного конкурсу - огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин» та проведену роботу по озелененню в рамках Всеукраїнської трудової акції "Парад квітів біля школи" нагороджуються листом подяки вихованці гуртка «Юні квітникарі» та керівник Литовченко Алла Миколаївна.

Вітаємо всіх хто причетний до цих перемог! Бажаємо міцного здоров’я, нових здобутків, незгасимої енергії та невтомності в повсякденній відповідальній роботі на благо (як би це пафосно не звучало) майбутнього!

Методист ГРЦДБТ Вікторія Срібна

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 36 гостей на сайті