ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулися заходи на пошану 70-річчя Раїси Кириченко

Відбулися заходи на пошану 70-річчя Раїси Кириченко

e-mail Друк PDF

Відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Творчість Раїси Кириченко в культурному просторі України на покордонні ХХ-ХХІ століть» на пошану 70-ліття співачки

За ініціативи Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка та Землянківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Р.П.Кириченко Глобинської районної ради 16-18 жовтня в області відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Творчість Раїси Кириченко в культурному просторі України на покордонні ХХ-ХХІ століть» на пошану 70-ліття Берегині української пісні, Героя України, кавалера ордена княгині Ольги, ордена Миколи Чудотворця «За примноження добра на землі», першого лауреата премії ім. Д.Луценка «Осіннє золото», прекрасної жінки, щиросердної людини, нашої славної краянки Раїси Панасівни Кириченко.
17 жовтня учасники конференції, які прибули з усієї України, а також із братньої Білорусі, взяли участь у творчій поїздці на батьківщину Раїси Кириченко – славну Глобинщину. Разом із ними працювали і педагоги із усіх шкіл району, організовані до участі районним методичним кабінетом відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської РДА. Творча поїздка включала відвідини могили Р.Кириченко на Корещинському цвинтарі, її садиби та Покровської церкви у рідному селі Корещині. Перебуваючи в стінах Землянківської школи, учасники конференції перейнялися духом славної Козачки у музеї-світлиці, незмінним куратором якого є Срібна Вікторія Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи.
Глибокі враження справив на  присутніх – учасників конференції, педагогів району, місцевих жителів – вечір пам’яті співачки, що був проведений у сільському будинку культури за участю учнів Землянківської школи, виконавців із районного будинку культури, гурту «Сусіди» та послідовниці Раїси Панасівни Наталочки Шинкаренко з Градизька,  заслуженої артистки України Оксани Калінчук. Вітали присутніх голова районної ради О.О.Феденко, заступник голови оргкомітету конференції Г.О.Кудряшов. Сільський голова С.М.Розторгуєв, директор Землянківської ЗОШ І-ІІІ ст. Н.В.Костиренко та заступник директора В.В.Срібна були нагороджені подяками обласної ради за великий внесок у збереження пам’яті Раїси Кириченко.
Залишали ми землю, сходжену й оспівану нашою видатною землячкою, з глибоким переконанням: не можна не любити і не пам’ятати; треба берегти і шанувати. І хай так буде завжди!

 

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 28 гостей на сайті