ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся районний науково- практичний семінар-практикум з фізики «Організація проектної діяльності учнів з фізики» на базі Гриньківської ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.В.Лисенка

Відбувся районний науково- практичний семінар-практикум з фізики «Організація проектної діяльності учнів з фізики» на базі Гриньківської ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.В.Лисенка

e-mail Друк PDF

 

Нехай процвітає фізика!

23 березня на базі Гриньківської ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.В.Лисенка відбувся науково- практичний семінар-практикум з фізики «Організація проектної діяльності учнів з фізики».

 

Семінар відкрила методист відділу освіти, сім»ї та молоді Парамонова О.І., яка ознайомила з планом роботи, наголосила на важливості саме вибраної теми.

Про створення інноваційного навчального середовища та його роль у підвищенні результативності освітньої діяльності закладу розповіла директор школи Власенко О.В.

З різними формами представлення проектів вчителі мали змогу познайомитися під час відвідування уроку фізики у 8 класі «Енергозберігаючі лампи – крок до енергозбереження». Курченко Г.В. та восьмикласники поділилися своїми вміннями та здібностями повтіленню проектної діяльності на уроках.

Велика увага була приділена на семінарі вивченню теоретичного питання: «Виконання навчальних проектів з фізики як інтегрована дослідницька, творча діяльність учнів», з яким познайомив Дрок І.В. Учасники мали змогу побачити фрагменти різних типів проектів: індивідуального, над яким дитина працює протягом 5 днів, довготривалого, групового. Учні школи довели, що вони вміють представляти власні проекти за допомогою презентацій, виготовлених власноруч приладів, моделей для демонстрації дослідів.

Галина Вікторівна та Ігор Володимирович поділилися власним досвідом, щодо етапів роботи над проектом: анкетування, інструктаж по проведенню роботи, вибір теми, поділ на групи, робота над проектом, оцінювання проекту.

Учасники семінару мали змогу відвідати кімнату-музей М.В.Лисенка, де їх радо зустріла заступник директора з виховної роботи Халявка Г.П.

Цікавим, змістовним, оригінальним був загальношкільний захід, дослідження-проект: «Картини нашого життя і фізика». До його проведення були залучені майже всі учні школи. Слово до слова, речення до речення, пісня та танець – і складнюща наука фізика стала цікавою, веселою, зрозумілою. Та найголовніше - діти переконали, що без фізики ми нікуди, вона - частина нашого життя. Хочеться щиро вірити, що останні слова десятикласників «Нехай процвітає фізика!», будуть втілені в життя.

Швидко збіг час роботи такого важливого семінару-практикуму, з такою нелегкою і, водночас, важливою темою. Хочеться вірити, що кожен вчитель, який завітав до стін Гриньківської школи ( а це вчителі майже з усіх куточків нашого району), до своєї педагогічної скарбнички візьме щось нове та буде втілювати його в життя під час проведення власних уроків фізики.

Останнє оновлення на Понеділок, 26 березня 2018, 15:35  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 22 гостей на сайті