ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулася XVIII районна Спартакіада працівників освіти Глобинщини

Відбулася XVIII районна Спартакіада працівників освіти Глобинщини

e-mail Друк PDF

 

03 квітня в приміщенні Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 вже котрий рік поспіль традиційно проходила районна Спартакіада серед працівників закладів загальної середньої освіти. 19 команд ( 260 педагогів та технічних працівників Глобинського району та Глобинської об’єднаної територіальної громади) взяли участь у змаганнях з волейболу, настільного тенісу, легкої атлетики, гирьового спорту, шахів та шашок.

В урочистому відкритті Спартакіади взяли участь голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки Любов Качмар, начальник відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської РДА Сергій Кулик, методист РМК відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської РДА  Сергій Срібний та методист відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради Оксана Довбня.

Переможцями і призерами стали такі команди закладів освіти:

 

Федорівської ЗОШ І-ІІІ ст. – І місце,      

Манжеліївської ЗОШ І-ІІІст. – ІІ місце,

Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ІІІ місце.
Крім команд-переможців у Спартакіаді взяли учать і показали добрі результати представники Градизької гімназії ім.Олександра Білаша, Градизької ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Глобинської гімназії №1, Пронозівської, Глобинської №4, Зубанівської, Опришківської, Глобинської №3, Жуківської, Землянківської, Великокринківської загальноосвітніх шкіл та Радалівського, Обознівського і Петрівського НВК.

Усі команди нагороджені грамотами за участь в Спартакіаді. Переможці в особистому заліку нагороджені дипломами, медалями. За перемогу в окремих видах команди отримали кубки, а переможці в загальнокомандному заліку- дипломи, кубки і грошову премію від райкому Профспілки: за І місце – 1200 грн., ІІ місце – 1000 грн., ІІІ місце – 800 грн..

Змагання були проведені за фінансової підтримки Глобинського райкому Профспілки працівників освіти і науки.

Результати

 

XVIII районної Спартакіади працівників освіти Глобинщини

Волейбол.

І місце-   команда Федорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце-  команда Броварківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце- команда Глобинської  ЗОШ І-ІІІступенів №5.

Легка атлетика.

Човниковий біг (жінки)

І місце-  Малахова Марина (Жуківська філія "ЗОШ І-ІІст." Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5);

ІІ місце- Хіміч Марина (Глобинська ЗОШ І-ІІІ ст. №5);

ІІІ місце-Роман Марина (Землянківська ЗОШ І-ІІІст.); Верменич Єлизавета (Градизька ЗОШ І-ІІІст. №1).

Човниковий біг (чоловіки)

І місце -  Костенко Василь (Градизька ЗОШ І-ІІІст. №1);

ІІ місце - Варакута Роман (Глобинська ЗОШ І-ІІІ ст. №5);

ІІІ місце - Хургал Олександр (Броварківська ЗОШ І-ІІІ ст.); Глупаченко Микола (Федорівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Стрибки з місця (жінки)

І місце- Малахова Марина (Жуківська філія "ЗОШ І-ІІст." Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5);

ІІ місце- Хіміч Марина (Глобинська ЗОШ №5);

ІІІ місце-Роман Марина (Землянківська ЗОШ І-ІІІст.).

Стрибки з місця (чоловіки)

І місце -  Варакута Роман (Глобинська ЗОШ І-ІІІ ст. №5);

ІІ місце - Костенко Василь (Градизька ЗОШ І-ІІІст. №1);

ІІІ місце  -Хургал Олександр (Броварківська ЗОШ І-ІІІст.);

Загальнокомандний результат з легкої атлетики.

І місце -   Глобинська ЗОШ І-ІІІ ст №5;

ІІ місце - Градизька ЗОШ І-ІІІст.№1;

ІІІ місце - БроварківськаЗОШ І-ІІІст.

Шахи

Жінки.

І місце - Бахмат Лідія (Пронозівська ЗОШ І-ІІІст.);

ІІ місце - Кравченко Ольга (Федорівська ЗОШ І-ІІІст.);

ІІІ місце - Кацай Тетяна (Глобинська гімназія №1);

Чоловіки

І місце - Головко Олександр (Градизька ЗОШ І-ІІІст. №1);

ІІ місце - Андрусь Анатолій (Пронозівська ЗОШ І-ІІІст.);

ІІІ місце - Лаціс Леонід (Глобинська гімназія №1);

Загальнокомандний результат з шахів.

І місце- Пронозівська ЗОШ І-ІІІст.;

ІІ місце- Градизька ЗОШ І-ІІІст.№1;

ІІІ місце- Глобинська гімназія №1.

Шашки.

Жінки.

І місце- Семенченко Світлана (Броварківська ЗОШ І-ІІІст.);

ІІ місце- Бесарабова Тетяна (Глобинська гімназія №1);

ІІІ місце-Лаворько Марія (Градизька гімназія ім.О.Білаша);

Чоловіки.

І місце - Васенко Олександр (ОпришківськаЗОШ І-ІІІст.);

ІІ місце - Чіп Едуард (Градизька школа-інтернат);

ІІІ місце - Розторгуєв Володимир (Землянківська ЗОШ І-ІІІст.);

Загальнокомандний результат з шашок.

І місце-  Градизька гімназія ім.О.Білаша;

ІІ місце - Градизька школа-інтернат;

ІІІ місце - Глобинська гімназія №1.

Настільний теніс.

Жінки.

І місце- Пироженко Вікторія (Федорівська ЗОШ І-ІІІст.);

ІІ місце- Сухомлин Тетяна (Жуківська філія " ЗОШ І-ІІст." Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5);

ІІІ місце-Криворучко Світлана (Манжеліївська ЗОШ І-ІІІст.);

Чоловіки.

І місце- Лисенко Олег (Глобинська філія " ЗОШ І-ІІ ст. №4" Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5);

ІІ місце- Глупаченко Микола (Федорівська ЗОШ І-ІІІ ст).;

ІІІ місце-Сабірзянов Владислав (Великокринківська ЗОШ І-ІІІст.);

Загальнокомандний результат з настільного тенісу.

І місце- Федорівська ЗОШ І-ІІІст.;

ІІ місце- Глобинська ЗОШ І-ІІст. №4;

ІІІ місце- Манжеліївська ЗОШ І-ІІІст.

Гирьовий спорт.

Чоловіки (до 80кг)

І місце- Андрусь Анатолій (Пронозівська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІ місце- Варакута Роман (Глобинська ЗОШІ-ІІІ ст. №5)

ІІІ місце-Гирман Олександр (Великокринківська ЗОШ І-ІІІ ст.);

Чоловіки (понад 80кг).

І місце- Масюра Андрій (Зубанівська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІ місце- Ченакал Сергій (Манжеліївська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІІ місце-Стадніченко Олег (Градизька гімназія ім.О.Білаша).

Загальнокомандний результат з настільного тенісу.

І місце-  Манжеліївська ЗОШ І-ІІІст.;

ІІ місце- Землянківська ЗОШ І-ІІІст.;

ІІІ місце- Глобинська ЗОШ І-ІІІ ст. №5.

У загальнокомандному заліку місця розподілились:

І місце –   Федорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце –  Манжеліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Глобинська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №5;

ІV місце – Броварківська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

V місце –  Градизька школа-інтернат.

У освітянській спартакіаді Глобинщини перемогла команда Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

ПІДСУМКОВИЙ ПРОТОКОЛ

змагань XVІІ спартакіади працівників освіти

Глобинського району та Глобинської територіальної громади 03 квітня 2018 року

№п/п

Назва школи

Волейбол

Теніс

Легка атлетика

Шахи

Шашки

Гирьовий спорт

Всього очків

Місце

1

Федорівська ЗОШ І-ІІІст

1

1

4,5

6

15

4

16,5

І

2

Пронозівська ЗОШ І-ІІІст.

11,5

19

12

1

11

9

44,5

IX

3

Жуківська філія "ЗОШ І-ІІ ст."

18

10

9

-

12

-

49

XIX

4

Манжеліївська ЗОШ І-ІІІ ст.

6,5

3

11

8

4

1

22,5

II

5

Опришківська ЗОШ І-ІІІ ст.

18

16

16,5

9

7

6

54,5

XII

6

Градизька  ЗОШ   І-ІІІ ст.№1

11,5

15

2

2

13

14

42,5

VII

7

Глобинська філія " ЗОШ І-ІІ ст. №4"

18

2

7,5

13

15

8

45,5

X

8

Градизька гімназія

6,5

14

16,5

7

1

11

39,5

VI

9

Броварківська ЗОШ І-ІІІ ст.

2

12

3

10

5

12

32

IV

10

Глобинська ЗОШ І-ІІІ ст. №5

3

13

1

12

8

3

27

III

11

Обознівський НВК

18

5

15

11

9

15

55

XIII

12

Градизька школа-інтернат

11,5

8

13,5

4

2

7

32,5

V

13

Глобинська гімназія №1

11,5

18

13,5

3

3

13

44

VIII

14

Зубанівська ЗОШ І-ІІІст.

11,5

11

10

5

14

10

47,5

XI

15

Великокринківська ЗОШ    І-ІІІ ст.

6,5

9

6

-

10

5

36,5

XVII

16

Землянківська ЗОШ І-ІІІ ст.

4

7

7,5

-

6

2

26,5

XVI

17

Радалівський НВК

6,5

6

18

16

14

-

60,5

XVIII

18

Глобинська ЗОШ І-ІІ ст. №3

11,5

17

4,5

15

16

19

64

XV

19

Петрівський НВК

11,5

4

19

14

13

16

58,5

XIV

Головний суддя                                                                                  Білявський В.В.

 

Секретар                                                                                            Варакута Р.С.

Останнє оновлення на Неділя, 08 квітня 2018, 19:04  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 14 гостей на сайті