ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся обласний відкритий науковий колоквіум "Космос і астрономія"

Відбувся обласний відкритий науковий колоквіум "Космос і астрономія"

e-mail Друк PDF

 

10 квітня 2018 року відбувся обласний відкритий науковий колоквіум "Космос і астрономія".

У цьому році даний захід проводився спільно з Полтавською обласною універсальною науковою бібліотекою імені І.П. Котляревського та Полтавським музеєм авіації та космонавтики імені Юрія Кондратюка.

У цьому році даний захід проводився спільно з Полтавською обласною універсальною науковою бібліотекою імені І.П. Котляревського та Полтавським музеєм авіації та космонавтики імені Юрія Кондратюка.

У рамках колоквіуму проводилась виставка робіт авіаційно-космічної тематики вихованців технічних гуртків Полтавського ОЦНТТУМ і області у відділі технічної літератури Полтавської Обласної Універсальної Наукової бібліотеки. Програмою колоквіуму для учасників було передбачено проведення захисту домашніх робіт, проектів, моделей та макетів, а також складання теоретичного заліку. Колоквіум проводився з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, розвитку творчих здібностей у юнаків та дівчат, інтересу до авіації та космонавтики, науки і техніки, екології, дослідницької діяльності. Проведений захід покликаний забезпечити залучення школярів і молоді до вирішення завдань, які мають практичне значення для розвитку науки і техніки, популяризації в Україні наукових знань та технічних досягнень в освоєнні космосу.

За результатами  підсумків ІІ почесне місце дісталося учневі 8 класу Градизької гімназії ім. Олександра Білаша , вихованцю науково-технічного товариства «Прогрес» Глобинського районного Центру дитячої та юнацької творчості Топчеєву Юрію.

 

Останнє оновлення на Середа, 18 квітня 2018, 09:26  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 24 гостей на сайті