ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося міжшкільне методоб'єднання учителів біології на базі Землянківської загальноосвітньої школи I-III ступенів

Відбулося міжшкільне методоб'єднання учителів біології на базі Землянківської загальноосвітньої школи I-III ступенів

e-mail Друк PDF

18 квітня 2018 року відбулося міжшкільне методоб'єднання учителів біології на базі Землянківської загальноосвітньої школи I-III ступенів, на якому були присутні вчителі Лисак К.Г. ( Великокринківська ЗОШ І-ІІІ ст..), Рак Н.П.( Куп’єватівська ЗОШ І-ІІ ст.), Трутень Г.С., Бородина М.І. (Веселодолинська ЗОШ І-ІІ ступенів , Шарапат Л.І. (Великокринківська ЗОШ І-ІІ ст.), Кушнеров І.В. ( Івановоселищенська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Учасники ММО розглянули теоретичне питання «Інноваційні технології навчання і виховання як засіб розвитку творчої активності учнів ». Обговорили підготовку учнів до державної підсумкової атестації, попрацювали з збірником завдань.

У ході практичної частини ММО відвідали урок у 8 класі за темою: «Сон, його фізіологічні механізми та гігієна сну», який був проведений вчителем Даценко Іваном Павловичем . Урок проведено з використанням інноваційних технологій. Створюючи атмосферу доброзичливості та співпраці вчитель закликав учнів до активної роботи на уроці. Іван Павлович працював над формуванням таких ключових компетентностей як вміння вчитися, ініціативність та здоровий спосіб життя. Саме вони виробляють здатність застосовувати знання й уміння в реальних життєвих ситуаціях. Учасники засідання методичного об'єднання заслухали самоаналіз уроку, обмінялися враженнями щодо вдосконалення форм і методів навчання школярів, розвитку їхньої творчості на основі інноваційних технологій та виробили методичні рекомендації з даної теми.

Увазі колег був запропонований виховний захід: « Молодь обирає здоров’я», підготовлений на високому рівні учнями та вчителями школи. Виступ позитивно зорієнтований, з використанням різних видів мистецтва. Учні демонстрували власні досягнення у формуванні здорового способу життя. Наслідки негативних звичок відображали у трагічній, образній, та художньо-спортивній формах.

Учасники ММО учителів біології підвели підсумки роботи, висловили щиру вдячність учителям Землянківської ЗОШ І-ІІІ ступенів за змістовне методичне засідання, а директору закладу освіти - за цікаву екскурсію по школі, організацію злагодженої роботи і гостинність.

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 22 гостей на сайті