ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Подарунок від народного депутата України Костянтина Жеваго дошкільному підрозділу Пузиківського НВК

Подарунок від народного депутата України Костянтина Жеваго дошкільному підрозділу Пузиківського НВК

e-mail Друк PDF

 

У січні цього року на базі Пузиківського НВК було відкрито дошкільний підрозділ для найменших вихованців закладу освіти.

Багато небайдужих людей зробили неоціненний вклад у будівництво будівлі садочка та його оснащення. Нещодавно дітлахи-дошкільники були приємно здивовані, коли побачили в спальній кімнаті новенькі ліжечка. Подарунок для малечі надійшов від народного депутата України Костянтина Жеваго. Крім зручних ліжок, діти отримали набори постільної білизни, матраци, ковдри, дитячі подушки та покривальця. Тепер малята комфортно відпочиватимуть у сучасній оновленій спальні, адже щасливе дитинство – запорука всебічного розвитку особистості дитини.

 

Колектив Пузиківського НВК висловлює особисту вдячність помічнику-консультанту народного депутата України К.Жеваго Качмар Любові Богданівні за сприяння у вирішенні даного питання, за постійну матеріальну допомогу закладам освіти.

 

Останнє оновлення на Середа, 25 квітня 2018, 12:05  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 42 гостей на сайті