ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Про права і захист національних меншин спілкувалися за «круглим» столом

Про права і захист національних меншин спілкувалися за «круглим» столом

e-mail Друк PDF

Україна є поліетнічною та багатоконфесійною державою, в якій гармонійно співіснують і вільно розвиваються сформовані століттями національна самобутність, культурна різноманітність, релігійна терпимість. «Наша країна нині потребує згуртованості та духовної єдності, обміну думками, досвідом, пізнання цінностей і традицій усіх етносів, які проживають на цій землі», - наголосив Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ цьогоріч з нагоди Всесвітнього дня культурного різноманіття в ім'я діалогу та розвитку.

Успішність реалізації етнополітики багато в чому залежить від того, яким є ставлення до міжнаціональних відносин в середині країні. Толерантність, терпимість, повага до представників інших національностей та віросповідань мають закладатися у свідомість громадян змалечку.
У Великокринківській бібліотеці-філії (завідуюча Людмила КОНОТОП) розмову про права та захист національних меншин в Україні вирішили провести за «круглим» столом, запросивши до діалогу учнів місцевої школи I-III ступенів, вчителя історії цього ж ЗНЗ Олександра ТИМЧЕНКА та сільського голову Аллу НІКОЛЕНКО. Дорослі знайомили дітей із законодавчою базою України з питань забезпечення основних прав і потреб етнічних спільнот у політичній, соціальній і мовно-культурній сферах, наводили приклади дружнього співіснування представників нацменшин на території держави, району, сільської ради. А школярі розповідали старшим наставникам, що не вбачають жодної різниці між своїми друзями різних національностей, не поділяють їх на своїх і чужих.
Засідання за «круглим» столом відбулося у дружній та невимушеній атмосфері, кожен з його учасників поділився власними думками з приводу піднятої теми та погодився, що зустрічі з актуальних проблем сучасного українського суспільства є корисними для різновікових категорій населення.

 

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 28 гостей на сайті