ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся науковий семінар-практикум «Психологічні засади розвитку обдарованої особистості в освітньому середовищі» на базі Градизької гімназії імені Героя України Олександра Білаша

Відбувся науковий семінар-практикум «Психологічні засади розвитку обдарованої особистості в освітньому середовищі» на базі Градизької гімназії імені Героя України Олександра Білаша

e-mail Друк PDF

23 квітня 2018 року на базі Градизької гімназії імені Героя України Олександра Білаша відбувся районний семінар-практикум на тему: «Психологічні засади розвитку обдарованої особистості в освітньому середовищі».

Для участі у роботі семінару було залучено педагогічних працівників, що працюватимуть з учнями перших класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018/2019 навчальному році, а саме: працівників психологічної служби Глобинського району та методиста РМК з іноземної мови Тихоненко Вікторію Миколаївну.

У рамках семінару проведено тренінгове заняття «Вчимося володіти собою» практичним психологом Матвієнко Валентиною Іванівною та соціальним педагогом Стадніченко Олегом Григоровичем.

Також учасники семінару відвідали художню студію «Фіалка» та побували в музеї гімназії «Від заплав Дніпра до Кременчуцького водосховища».

Завершився семінар-практикум підведенням підсумків та прийняттям методичних рекомендацій для організації освітнього простору Нової української школи за «круглим столом».

Семінар-практикум організувала методист РМК з початкової освіти Худенко І.В.


 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 44 гостей на сайті