ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся районний семінар-практикум вчителів художньої культури «Інтеграція літератури, музичного та образотворчого мистецтва на уроках художньої культури» на базі Градизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

Відбувся районний семінар-практикум вчителів художньої культури «Інтеграція літератури, музичного та образотворчого мистецтва на уроках художньої культури» на базі Градизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

e-mail Друк PDF

24 квітня 2018 року у Градизькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 відбувся районний семінар вчителів художньої культури за темою «Інтеграція літератури, музичного та образотворчого мистецтва на уроках художньої культури».

Учні школи флешмобом радісно вітали учасників семінару, на якому були присутні методист районного методичного кабінету відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської райдержадміністрації Карасьова Н.М., 15 педагогів закладів загальної середньої освіти району та запрошений селищний голова Носа М.Ю.

Завдяки злагодженій роботі адміністрації школи, педагогічного, учнівського колективів та РМК були проведені цікаві та змістовні заходи, зокрема, відкритий урок в 11 класі за темою: « Італійський живопис доби Відродження. Епоха титанів» (вчитель Гур’янова Д.С.). Протягом уроку педагог вдало інтегрувала літературу, твори образотворчого та музичного мистецтв. Широко були використані сучасні інформаційно-комунікативні технології , методи та прийоми, які дали можливість учням відвідати французький Лувр та Дрезденську галерею, зустрітися з Сандро Ботічеллі та взяти в нього інтерв’ю.

Також був проведений виховний захід «Обереги людського роду», на якому учні школи проявили свої багатогранні таланти, мистецькі вміння. Учасники семінару оглянули чудову виставку вишитих рушників, картин та віночків, сплетених учнями школи.

Завершився семінар засіданням «круглого столу», прийняттям методичних рекомендацій. Він став важливою сходинкою у педагогічному зростанні професійної компетентності вчителів та вкотре довів важливість вивчення предмету «художня культура» у шкільній програмі.

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 17 гостей на сайті