ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся районний семінар - практикум вихователів закладів дошкільної освіти «Система роботи педагогічного колективу з розвитку мовлення дошкільників» на базі Пронозівського ЗДО «Сонечко»

Відбувся районний семінар - практикум вихователів закладів дошкільної освіти «Система роботи педагогічного колективу з розвитку мовлення дошкільників» на базі Пронозівського ЗДО «Сонечко»

e-mail Друк PDF

 

18 квітня 2018 року згідно плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти, сім᾽ї та молоді Глобинської РДА на базі Пронозівського закладу дошкільної освіти «Сонечко» відбувся районний семінар - практикум для вихователів ЗДО на тему: «Система роботи педагогічного колективу з розвитку мовлення дошкільників».

 

У роботі райониий взяли участь 16 вихователів закладів дошкільної освіти Глобинського району. Учасники семінару мали можливість познайомитися із системою роботи з вихованцями за таблицями з мнемотехніки, казкотерапії, отримали багато інформації про використання інноваційних технологій з мовленнєвого розвитку, які сприяють підвищенню рівня активності дітей та успішному засвоєнню знань.

Педпрацівниками Пронозівського ЗДО були проведені «Ранкові зустрічі», які стали традицією у цьому закладі.

Вихователі відвідали комплексне заняття з розвитку зв’язного мовлення та малювання у молодшій групі на тему «Сонечко і зайчик», яке провела вихователь Цимбалій Л.Г. Під час заняття діти засвоїли зміст казки «Колобок» з використанням елементів драматизації, повторили назви кольорів, співвідношення форми і розміру предмета. Дошкільнят навчали виражати свої емоції, спілкуватися.

Сюрпризом на занятті була зустріч з казковим героєм Зайчиком, який пограв з дітьми в дидактичну гру «Печиво для зайчика». Кульмінацією заняття стало нетрадиційне малювання Квітки за допомогою штампу під музичний супровід.

Цікаве інтегроване заняття з елементами навчання грамоти провела для дітей старшого дошкільного віку вихователь Іващенко Ю.В.

Діти зустрілись із казковим героєм Ведмедиком Михасиком, що завітав до закладу із карпатського краю, та запропонували йому вивчити звуки та букви українського алфавіту.

Завідувач Півень Н.М. презентувала Пронозівський ЗДО та охарактеризувала роботу колективу, ознайомила присутніх з основними завданнями та пріоритетними напрямками роботи. Завідувач наголосила, що успішна робота закладу досягається завдяки доброзичливій співпраці з батьками та матеріальній допомозі сільського голови Скриля С.В.

Учасники семінару мали можливість ознайомитись з методичним забезпеченням молодшої групи, дидактичними посібниками, іграми, наочним матеріалом, підготовленим досвідченим вихователем Цимбалій Л.Г.

Вихованці старшого дошкільного віку із задоволенням інсценізували українську народнуказку «Пан Коцький».

Цимбалій Л.Г. запропонувала гостям долучитись до участі у майстер- класі « Малювання кавою».

На закінчення семінару-практикуму методист РМК Городиська І.М. охарактеризувала особливості зв’язного мовлення дітей старшого дошкільного віку та надала методичні рекомендації щодо планування організованої діяльності дітей молодшого дошкільного віку, спрямовані на подальше зміцнення артикуляційного апарату, формування правильної звуковимови.

Підсумком семінару-практикуму, на думку його учасників, стали багаж нових знань, позитивні емоції та піднесений настрій у всіх присутніх.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 квітня 2018, 09:33  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 25 гостей на сайті