ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся семінар-практикум вчителів інформатики Глобинського району «Методика розв’язування олімпіадних задач з інформаційних технологій» на базі Бугаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Відбувся семінар-практикум вчителів інформатики Глобинського району «Методика розв’язування олімпіадних задач з інформаційних технологій» на базі Бугаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

23 квітня 2018 року  проведено районний семінар-практикум для вчителів інформатики «Методика розв’язування олімпіадних задач з інформаційних технологій».

Захід проведено на базі Бугаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. У роботі семінару взяли участь вчителі інформатики закладів загальної середньої освіти Глобинського району.

У рамках семінару-практикуму педагоги ознайомилися із структурою тестів, що пропонуються учасникам ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій. Також було проведено аналіз завдань олімпіади, розглянуто питання формування інформативних компетентностей учнів щодо застосування офісних програм.

Учитель Землянківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мишкова Т.О. проаналізувала розробку моделі настільної гри на розвиток пам’яті «Memory game» в середовищі для створення презентації.

З    особливостями виконання та критеріями оцінювання завдання в табличному процесорі Excel учасників семінару ознайомила вчитель Градизької гімназії Іваненко В.О.

Створення бази даних «Авіалінії» продемонструвала вчитель Бугаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Криштопа М.А. та разом з присутніми обговорила критерії оцінювання даного завдання.

Підсумки семінару підвела методист РМК Парамонова Олена Іванівна, яка зазначила, що розкриття особистісного потенціалу обдарованого учня, зміна ролі вчителя з головного носія інформації на модератора позитивно впливає на результативність участі учнів у конкурсах, олімпіадах, турнірах з інформаційних технологій.

Учителі відмітили актуальність визначеної теми, оскільки учасники олімпіади з інформаційних технологій повинні знати які типи задач можуть зустрічатися на олімпіаді, методи та принципи їх розв’язання та подякували виступаючим за корисні ідеї.

Методичний кабінет висловлює подяку адміністрації та педагогічному колективу Бугаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за організацію семінару - практикуму.

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 71 гостей на сайті