ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Семінар - практикум «Екологічне виховання дітей в умовах дошкільного навчального закладу»

Семінар - практикум «Екологічне виховання дітей в умовах дошкільного навчального закладу»

e-mail Друк PDF

6 листопада  на базі  Глобинського   дошкільного  навчального  закладу        №4  «Зірочка»  відбувся  семінар – практикум  для  вихователів.   Семінар був присвячений  проблемі   екологічного  виховання  дітей дошкільного віку.

Під час проведення семінару  учасники    познайомилися  з організацією  проведення  заняття   з дітьми  середньої групи  « Екологічна стежина»,  що проводила вихователь Пікуль Юлія Вікторівна.
Вихователям надані методичні рекомендації  щодо формування екологічної  культури  дітей  дошкільного  віку та форми  роботи з дітьми дошкільного  віку з екологічного  виховання.
Учасники семінару взяли  участь у   брейн - рингу  «Підвищення екологічної  компетентності  педагогів», під час якого  вихователі показали свої знання,  ерудованість та кмітливість.  У семінарі  брала  участь  методист РМК з дошкільного виховання Городиська І.М. та консультант учитель-логопед  ПМПК відділу освіти,  сімї та молоді   Михайлик М.С.,  яка надала  методичні  рекомендації з використання  здов’язберігаючих  технологій  у навчально - виховному процесі  з дошкільниками».

 

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 21 гостей на сайті