ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся Всеукраїнський фестиваль української пісні "Память бережуть роки", присвячений памяті народної артистки України Р.П.Кириченко

Відбувся Всеукраїнський фестиваль української пісні "Память бережуть роки", присвячений памяті народної артистки України Р.П.Кириченко

e-mail Друк PDF

28 квітня 2018 року учень Землянківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, наш соловейко Мишков Владислав був запрошений на Всеукраїнський фестиваль української пісні "Память бережуть роки", присвячений памяті народної артистки України Р.П.Кириченко, що проходив у сільському Будинку культури у селі Денихівщина Тетіївського району Київської області.

А все почалося з того, що 20 квітня до нашого краю завітали гості: український композитор - пісняр, автор музики до поезій Вадима Крищенка, Дмитра Луценка, виконавцями яких була Раїса Кириченко Леонід Матвійович Нечипорук із дружиною Людмилою та організатор фестивалю Ярослав Гавюк. Гості проїхали туристичним маршрутом, побували у музеї-садибі "Мамина вишня", на могилі співачки і, звичайно, в школі та музеї - садибі "Світлиця Р. Кириченко". Окрім відвідування музею, гостям була проведена екскурсія по школі. Приємними враженнями від побаченого ділилася Людмила Нечипорук та Леонід Матвійович.

І вже через тиждень на гостині до Київського краю завітала і наша делегація: Галина Василівна Миколаєнко, двоюрідна сестра Р.Кириченко, Андрій Вікторович Череп, сільський голова, Тетяна Олександрівна Мишкова, директор школи та учасник фестивалю, що представляв Глобинський край та Землянківську школу - Мишков Владислав.

Владислав був учасником першої вікової категорії, виконував пісні: "Хата моя біла хата" та "Гей соколи" і що саме приємне, став переможцем у своїй номінації.

Фестиваль проходив за підтримки Міністерства культури України, депутата Київської обласної ради Олега Вікторовича Балагури.

Переможці фестивалю нагороджувалися дипломами та грошовими винагородами.

Хочеться висловити подяку  Михайлу Миколайовичу Лопушенку, директору СФГ "Граніт", нашому сердечному другу, меценату нашого краю, за постійну підтримку та за сприяння в участі у цьому фестивалі.

Адміністрація Землянківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 46 гостей на сайті