Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім!»

Відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім!»

e-mail Друк PDF

 

«Еко-світ» рулить!

Екологічні проблеми, які зараз набирають обертів як на всій планеті Земля, так і в місцевих регіонах, турбують не лише науковців, а й підростаюче покоління – школярів.

 

Щороку весною зустрічаються юні екологи на Всеукраїнському огляді-конкурсі колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім!», що проходить у чотири етапи – районний (міський), зональний, обласний і всеукраїнський.

Цього року обласний етап відбувся 15 травня у стінах малої актової зали Полтавського національного педагогічного університету ім.В.Г.Короленка. У запеклій боротьбі змагалися 18 учнівських колективів – 9 екологічних агітбригад і 9 театрів – з 15-ти районів Полтавщини. Глобинський район представляли учасники шоу-театру «Еко-світ» Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник – педагог-організатор Митрович О.М.), які перед цим стали переможцями районного та зонального етапів.

Тема цьогорічного конкурсу: «Раціональне природокористування». Використовуючи акторську гру, пісню, танець, художнє слово, кринківські екологи намагалися донести до журі та усіх присутніх у залі своє бачення проблем та їх вирішення через віршовану казку «Колобок». Екологічний театр (шоу) - окремий напрямок еколого-натуралістичної діяльності, яку і обрали юні актори разом з Ольгою Михайлівною. Головний герой, мандруючи по нашому району, «зустрічався» з природніми негараздами і намагався разом зі Зайцем, Ведмедем, Вовком та Лисицею їх вирішити. Виступ був якісно музично оформлений, тому глядачам сумувати не прийшлося – усі з нетерпінням чекали, що відбуватиметься на сцені далі.

Конкурсна програма тривала до 16.00 години. І ось найочікуваніша мить – оголошення підсумків. Зрозуміло, що конкурс є конкурс. Є переможці, є й переможені. Та цей результат спровокував у всіх учасників театру справжній вибух позитивних емоцій – за рішенням журі кринківський «Еко-світ» посів І місце і став переможцем обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу. Діти отримали Диплом Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА І ступеня та грошову винагороду.

Ми щиро вітаємо учасників театру та їх керівника з перемогою та бажаємо подальших успіхів у досягненні високих результатів у творчій і такій нелегкій діяльності!

 

Останнє оновлення на Понеділок, 21 травня 2018, 09:51  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 9 гостей на сайті