ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Проведено районний тренінг для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку

Проведено районний тренінг для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку

e-mail Друк PDF

З метою забезпечення реалізації завдань наступності  між  дошкільною  і початковою  освітою в умовах Нової української школи, збагачення шляхів підвищення якості дошкільної освіти дітей старшого дошкільного віку                    11  травня  2018 року  на базі  відділу освіти,  сім᾽ї  та молоді  Глобинської райдержадміністрації  проведений тренінг для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку.

 

У роботі заходу взяли участь 22 педагогічних працівника  закладів дошкільної  освіти   Глобинського  району:  завідувачі, вихователі  середніх та різновікових груп.

Тренер тренінгу Городиська І.М., методист районного методичного кабінету відділу освіти,  показала  переваги  та можливості роботи за програмно-методичним комплексом. Учасники тренінгу були ознайомлені  з концепцією, змістом і методикою роботи за програмно-методичним комплексом;  вимогами до процесу і результатів навчання вихователів закладів дошкільної освіти.  Тренер надала можливість випробувати алгоритм організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку в умовах дошкільного навчального закладу за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт»,  поділилась інформацією щодо замовлення комплектів «Впевнений старт».

За підсумками навчання учасники пройшли анкетування щодо його ефективності та висловили бажання працювати за оновленою програмою та навчально-методичним комплексом «Впевнений старт».

Під час підведення підсумків учасники тренінгу  зазначили основні переваги  програмно- методичного комплексу « Впевнений старт»:

1. Книга вихователя є зручною у використанні як вихователям-наставникам, так і вихователям-початківцям;

2. Наявність порталу,  де розміщуються додаткові навчальні матеріали та  відео-поради від авторів;

3. Активне залучення батьків до освітнього процесу.

 

 

Останнє оновлення на Середа, 23 травня 2018, 09:10  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 15 гостей на сайті