ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся районний семінар-практикум «Правовиховна робота в сучасному освітньому просторі» заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів на базі Веселодолинської ЗОШ І-ІІ ступенів

Відбувся районний семінар-практикум «Правовиховна робота в сучасному освітньому просторі» заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів на базі Веселодолинської ЗОШ І-ІІ ступенів

e-mail Друк PDF

 

Однією з необхідних умов перетворення України у справжню правову державу є підвищення рівня правової освіти населення, у першу чергу – молоді. Чимало роблять для цього засоби масової інформації, громадські організації, правоохоронні органи, але найважливіше місце тут займає школа.

 

17 травня в Веселодолинській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум «Правовиховна робота в сучасному освітньому просторі» заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів.

Зустріч учасників семінару відбулася дуже хвилююче – яскравим та запальним флешмобом і за українським звичаєм хлібом і сіллю.

Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Коваленко Тетяна Василівна розповіла про основні форми роботи з учнями та батьками і познайомила всіх присутніх зі станом правовиховної та правоосвітньої роботи в школі. Це і тренінги, і круглі столи, і дискусії, і залучення дітей до предметних днів, які проходять у школі, спортивні секції, агітбригади, різноманітні акції.

З учнями 9 класу учитель правознавства Боштенко Юлія Сергіївна, провела урок «Шлюб і сім’я».

Напередодні семінару в Україні святкували День родини, тому вчитель трудового навчання Трутень Г.С. на своїх уроках власноруч із дітьми виготовила підкову-оберіг сім’ї та домашнього вогнища, що приносить благодать.Саме її і  представила на майстер-класі Коваленко Л.П.

Також учасники семінару мали змогу побувати у казковому залі суду і переглянути виховний захід «Сторінками декларації прав людини. Суд над казкою».

У Всеукраїнський день вишиванки, який співпав з датою семінару, і гості, і учні школи взяли участь у параді вишиванок та були нагороджені солодкими призами.

Семінар пройшов як насичена плідна творча зустріч педагогів району. Гості та учасники семінару ділилися своїми думками, враженнями, досвідом роботи.

Підсумки роботи семінару підвела методист РМК Юременко Л.М.

Останнє оновлення на Середа, 23 травня 2018, 09:11  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 18 гостей на сайті