ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Градизькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 – 105 років!

Градизькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 – 105 років!

e-mail Друк PDF

 

18 травня 2018 року святкувала своє 105- річчя із дня заснування Градизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1.

 

На свято завітали голова Глобинської районної ради Сьомін В.В., помічник – консультант народного депутата України Костянтина Жеваго Качмар Л.Б., начальник відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської РДА Кулик С.Г., завідувач районного методичного кабінету Калашник С.А., методист РМК Худенко І.В., директор Глобинського центру дитячої та юнацької творчості Романко Л.В., заслужений журналіст України, ведуча програм українського радіо Білаш Л.О. Також на святі були присутні ветерани, педагогічний колектив, батьки, учні школи та гості.

105 років: це п’ять поколінь, десятки працюючих педагогів, сотні випускників. За цей час були радощі і невдачі, злети і падіння, роки становлення і розвитку. Багато вже пройдено і набуто досвіду, але ще більше попереду.
З нагоди такого свята, хочеться привітати усіх, чия доля пов’язана з Градизькою ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, побажати творчих злетів і натхнення, довгих та щасливих років, сповнених радістю і приємними турботами. Нехай це свято серця і душі ніколи не закінчується. Продовжуйте своєю працею, навчанням, гарними справами прославляти свій рідний край, а отже, розбудовувати нашу державу, зміцнювати її могутність!

Останнє оновлення на Середа, 23 травня 2018, 09:04  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 22 гостей на сайті