ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся районний етап фестивалю дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят»

Відбувся районний етап фестивалю дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят»

e-mail Друк PDF

 

16 травня 2018 року на базі Великокринківського ЗДО та 18 травня на базі Градизького ЗДО №4 традиційно відбувся районний етап фестивалю дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят», який зібрав вихованців  закладів дошкільної освіти  Глобинського району.

Захід проведено з метою виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей дошкільного віку. Свою творчість демонстрували 43 маленьких учасники із 10 дошкільних закладів району.

Фестиваль відкрили вихованці Великокринківського ЗДО «Сонечко», яких привітно зустріли дорослі та малеча.

Присутніх зачарували пісні у виконанні вихованців Великокринківського ЗДО «Сонечко», Градизького ЗДО4 та Градизького ДНЗ №3. Бурхливими оплесками нагородили танцюристів з Градизького ДНЗ№3, Градизького №4 та Гриньківського ЗДО. Усіх присутніх підкорила дитяча безпосередність, щирість та емоційність виступів. У залі панувала святкова, доброзичлива атмосфера .

Привітали талановитих дошкільнят, педагогів та батьків методист РМК відділу освіти Городиська І.М. та завідувач ПМПК відділу освіти Величко Н.Ю., які відмітили, що цьогорічний фестиваль у черговий раз відкрив нові таланти та залишив незабутні враження від зустрічі з ними.

Районний етап фестивалю відбувся в чотирьох номінаціях.

Переможцями в номінації «Музичне мистецтво» стали танцювальний колектив «Калинка» ( Градизький ЗДО №3 «Золота рибка»), вихованці Великокринківського ЗДО «Сонечко» Миколаєнко Володимир та Баглай Денис за виконання пісні « Котику- Мурчику» ), вихованка ГрадизькогоЗДО №4 Сінько Анастасія за виконання пісні «Веселі

чобітки».

У номінації «Літературна творчість» перемогу здобула вихованка Пузиківського НВК Литвиненко Вікторія.

У номінації «Образотворче мистецтво» переможцями стали Тимченко Данило, вихованець Обознівського НВК, та Ткаченко Ростислав із Землянківського ЗДО «Барвінок».

На завершення фестивалю методист РМК Городиська І.М. висловила подяку всім, хто був причетний до підготовки та проведення фестивалю: батькам, керівникам та педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти.

Усі учасники фестивалю були нагороджені дипломами та отримали на згадку про конкурс подарунки.

Після перегляду Фестивалю у глядачів залишилися приємні враження та гарний настрій, а ще впевненості в тому, що малеча Глобинського краю - найталановитіша.

 

Останнє оновлення на Четвер, 14 червня 2018, 10:07  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 18 гостей на сайті