ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Учні Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів - учасники Української академії лідерства

Учні Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів - учасники Української академії лідерства

e-mail Друк PDF

 

Українська академія лідерства (УАЛ) – це десятимісячна освітня програма розвитку для учнівської молоді віком від 16 до 18 років. Програма допомагає знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості. В основі навчання лежать три елементи розвитку: фізичний, емоційний та інтелектуальний. Кожен учасник УАЛ повинен бути вільним, справжнім, мудрим, творчим, бути другом, бо ми – Україна.

 

Студенти Української академії лідерства обирають різні сфери для свого подальшого розвитку. Перед студентами академії стоїть основне завдання – покращити нашу країну.

Осередки Української академії лідерства знаходяться у Львові, Харкові, Миколаєві, Полтаві та Києві.

З 11 по 13 червня 2018 року в селі Копили, що під Полтавою, проходили навчання в УАЛ учні Кобиляцького, Козельщинського, Шишацького та Глобинського районів.

Наш район представляли учні Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Коротенко Володимир, Рокитна Анастасія, Митрович Оксана. Для усіх учасників проводилися лекції по правознавству, учнів навчали створювати власні проекти.

Команда кожної школи повинна була створити свій проект, який би покращив умови життя свого села. Кринчани обрали темою проекту відновлення стану дитячого майданчика с. Великі Кринки. Свій проект вони назвали «Дитяча посмішка». Цільова аудиторія – діти, віком від 3 до 12 років, та їхні батьки. І – ура!!! Навчання не минуло марно… На захисті проектів команда посіла друге місце!

Адміністрація закладу освіти щиро дякує агропромхолдингу «АСТАРТА-КИЇВ» за надану можливість нашим учням відчути себе студентом Української академії лідерства, бо саме вони були організаторами та спонсорами проведення зустрічі учасників УАЛ у Полтавські області. За триденне перебування в оточенні однолітків та однодумців діти отримали багато позитивних емоцій і великий багаж знань для вибору майбутньої професії.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 червня 2018, 12:04  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 23 гостей на сайті