ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулася районна серпнева конференція педагогічних працівників

Відбулася районна серпнева конференція педагогічних працівників

e-mail Друк PDF

 

31 серпня в залі засідань Глобинської РДА відбулася районна серпнева конференція педагогічних працівників, у роботі якої взяли участь заступник голови РДА Авраменко І.Л., голова Глобинської районної ради Сьомін В.В., начальник відділу освіти, сім»ї та молоді Глобинської РДА Кулик С.Г., завідувач РМК відділу Калашник С.А., голова райкому Профспілки працівників освіти Качмар Л.Б., директори та голови профкомів закладів освіти.

Учасники конференції заслухали доповідь начальника відділу Кулика Сергія Григоровича « Про підсумки роботи педколективів у 2017-2018 н.р. та основні завдання на 2018-2019 н.р.». За підсумками методичної роботи були нагороджені грамотами і подяками кращі заклади освіти, директори та вчителі .

У цей день лунали вітальні слова від представників влади Авраменко І.Л. та Сьоміна В.В.

Перед директорами ЗЗСО виступили заступник начальника УСЗН Грицай С.В. «Про співпрацю служби у справах дітей райдержадміністрації з відділом освіти, сім»ї та молоді у сфері соціального захисту прав дітей» , в.о.начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Клусович О.А. «Про облік дітей, які мають право на виплату компенсації сім’ям з дітьми, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у ЗЗСО району», лікар з гігієни харчування Глобинського районного управління Держпродспоживслужби Ричка В.Ю «Організація навчання, перебування та харчування дітей у ЗЗСО району у межах санітарного законодавства», інспектор ювенальної превенції сектору Глобинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області Жеребцов П.М. «Про співпрацю Глобинського відділу поліції із ЗЗСО району».

Підсумки конференції підвів начальник відділу освіти Кулик С.Г., побажав всім керівникам закладів освіти наполегливості у роботі та нових звершень.

Останнє оновлення на Понеділок, 03 вересня 2018, 14:38  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 25 гостей на сайті