ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулася інструктивно-методична нарада вчителів предмету «Захист Вітчизни" Глобинського району та Глобинської міської ради

Відбулася інструктивно-методична нарада вчителів предмету «Захист Вітчизни" Глобинського району та Глобинської міської ради

e-mail Друк PDF

05 вересня 2018 року на території Глобинського райвіськомату відбулася інструктивно-методична нарада вчителів предмету «Захист Вітчизни" Глобинського району та Глобинської міської ради.

 

Перед учасниками наради виступили методист РМК Срібний С. М. та завідувач ММК Довбня О. С. У ході наради активно обговорювалася тема “Сучасний урок. Організація роботи учнів на уроках предмету “Захист Вітчизни”, де була можливість обмінялися думками щодо структури уроку, враховуючи особливості основ військової справи та військової тематики.

Новицький О.М., керівник ММО, вказав на важливість військово-патріотичного виховання підростаючого покоління як на уроках, так і в позакласній роботі.

Виступи військового комісара Глобинського РВК підполковника М. В. Осадчука та заступника військового комісара з територіальної оборони майора О.В. Гордійчука були присвячені проведенню навчально-польових зборів для викладачів даного предмету в період з 25.09.2018р. по 30.09.2018р. у с.Великі Кринки. Усі виступаючі акцентували увагу педагогів на профорієнтаційну роботу з учнями щодо строкової та контрактної служби в Збройних Силах України та вступу до вищих військових навчальних закладів.

Підсумки інструктивно-методичної наради підвів методист РМК

Срібний С.М.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 вересня 2018, 14:33  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 42 гостей на сайті