ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулася інструктивно-методична нарада вчителів інформатики «Особливості вивчення курсу інформатики в 2018/2019 н.р.»

Відбулася інструктивно-методична нарада вчителів інформатики «Особливості вивчення курсу інформатики в 2018/2019 н.р.»

e-mail Друк PDF

 

7 вересня 2018 року на базі методичного кабінету відділу освіти, сім'ї та молоді Глобинської райдержадміністрації відбулася інструктивно-методична нарада вчителів інформатики «Особливості вивчення курсу інформатики в 2018/2019 н.р.», на якій обговорювалися актуальні питання організації навчально-виховного процесу з інформатики у новому навчальному році.

 

Методист РМК Парамонова О.І. ознайомила присутніх з особливостями викладання інформатики в 10 класі за новими програмами. Звернула увагу на те, що курс інформатики для старшої школи має модульну структуру і складається з двох частин – базового та вибіркових модулів. Методика проведення кожного уроку з інформатики визначається вчителем. Обов’язковою умовою успішного навчання інформатики є індивідуальна практична робота учнів за комп’ютером.

Також проведено аналіз участі учнів району у Всеукраїнській олімпіаді з інформатики, змаганнях з ІТ обласних рівнів, міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер».

 

Останнє оновлення на Четвер, 20 вересня 2018, 08:13  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 28 гостей на сайті