ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулася інструктивно-методична нарада вчителів фізичної культури Глобинського району та Глобинської міської ради

Відбулася інструктивно-методична нарада вчителів фізичної культури Глобинського району та Глобинської міської ради

e-mail Друк PDF

07 вересня 2018 року на базі Градизької гімназії №1 ім. О. Білаша відбулася перша в цьому навчальному році інструктивно-методична нарада вчителів фізичної культури Глобинського району та Глобинської міської ради.

Участь у нараді взяли голова Глобинського райкому Профспілки працівників освіти і науки України Л. Б. Качмар, методист відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської РДА Срібний С.М. та завідувач РМК відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради Довбня О. С. У переддень відзначення Дня фізичної культури та спорту методисти привітали всіх присутніх із святом, побажали наполегливості, удачі у підкоренні нових спортивних висот та перемог у змаганнях.

Голова Глобинського райкому профспілки працівників освіти і науки України Л. Б. Качмар познайомила вчителів з обласним Положенням учительської Спартакіади у 2018 році. Усі учасники наради одноголосно вирішили брати участь в обласних змаганнях та затвердили склад команд-учасниць з волейболу, настільного тенісу, легкої атлетики, футзалу та дартсу.

Під час наради керівник районних семінарів-практикумів вчителів фізичної культури Білявський В.В. підвів підсумки районної спартакіади школярів за 2018-2019 н.р., а керівник міських Пікуль В.І.- познайомив учасників з методичними рекомендаціями щодо викладання предмету в закладах освіти у 2018-2019 н.р.

Учасники наради дискутували щодо проведення Олімпійського тижня в школі, обговорювали гурткову роботу, порядок проведення Спартакіади серед школярів у 2018-2019 н.р.

Крім обговорення планів на наступний 2018-2019 навчальний рік та робочих моментів, нагородили заклади загальної середньої освіти за високі досягнення учнівських команд у районних змаганнях за 2017-2018 н.р.

Вітаємо ЗЗСО з високими нагородами та бажаємо у наступному році перевершити свої досягнення!


На завершення наради збірна команда вчителів з міні-футболу змагалася з Градизькою командою, де і виборола першість.

Так тримати!

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 вересня 2018, 10:52  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 25 гостей на сайті