ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулася інструктивно-методична нарада заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів та керівників ШМО класних керівників

Відбулася інструктивно-методична нарада заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів та керівників ШМО класних керівників

e-mail Друк PDF

 

11 вересня 2018 року в актовому залі відділу освіти сім’ї та молоді Глобинської РДА відбулася інструктивно-методична нарада заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів та керівників ШМО класних керівників.

 

Методист відділу освіти, сім’ї та молоді Юременко Л. М. ознайомила присутніх з інструктивно-методичними рекомендаціями щодо виховної, правовиховної та туристсько-краєзнавчої роботи в освітніх закладах району на 2018-2019 навчального року. У ході наради обговорено нормативні документи з цього питання, а також визначено завдання виховної роботи закладів освіти.

Методист районного Центру дитячої та юнацької творчості Срібна В. В. підбила підсумки участі шкіл у районних та обласних конкурсах у 2017-2018 н.р.

З планом проведення заходів на 2018-2019 н.р. та надання методичних рекомендацій щодо підготовки вихованців гуртків у районних і обласних фестивалях – конкурсах, виставках ознайомила методист районного Центру дитячої та юнацької творчості Святелик С. Л.

Підсумки наради підвела методист РМК Юременко Л.М.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 24 вересня 2018, 13:38  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 20 гостей на сайті