ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Броварківському дошкільному закладу освіти «Веселка» - 50 років

Броварківському дошкільному закладу освіти «Веселка» - 50 років

e-mail Друк PDF

 

21 вересня відбулись урочистості з нагоди святкування 50-річного ювілею з дня заснування Броварківського дошкільного навчального закладу «Веселка».

 

Привітати педагогічний колектив, дітей та батьків закладу на свято завітали начальник відділу освіти, сім᾽ї та молоді Глобинської райдержадміністрації Сергій Кулик, голова райкому Профспілки працівників освіти і науки, помічник – консультант народного депутата України К. Жеваго Любов Качмар, методист РМК з дошкільної освіти Ірина Городиська, Броварківський сільський голова Олексій Пиркало, представники від ТОВ «Юніграй Агро», завідувачі дошкільних закладів, колишні працівники «Веселки» – ветерани педагогічної праці, випускники, освітяни, вихованці та їх батьки.

Гості свята вітали теплими словами ювілярів та дарували різні подарунки.

Особливі слова подяки прозвучали від представників відділу освіти, які були адресовані завідувачу «Веселки» Ларисі Дмитрівні Приступ та всьому колективу закладу за професіоналізм та вагомий внесок у розвиток дошкільної освіти. Колектив отримав в подарунок ноутбук від народного депутата України Костянтина Жеваго, який вручила помічник – консультант Любов Качмар та висловила щирі привітання.

Сільський голова подякував педагогічному колективу дошкільного закладу освіти за невтомну працю, терпіння, мудрість, наполегливість та відданість своїй професії.

Педагогічні працівники підготували презентацію та відеофільм про минулі роки дошкільного закладу. Усі присутні з цікавістю та з хвилюванням спостерігали, як з роками він змінювався, на світлинах знаходили знайомі обличчя нинішнього колективу та тих людей, які вже в ньому не працюють..

З особливою повагою ведучі згадували про тих людей, які пішли на заслужений відпочинок. Усі були раді зустріти в святковій залі ветеранів дошкільної освіти, які пропрацювали у «Веселці» багато років.

Колишня завідувач закладу «Веселка» Денисенко Варвара Василівна поділилась найяскравішими спогадами про роки своєї праці. Зазначила, що протягом 50 років весь колектив дошкільного закладу робив все для того, щоб він був теплим і затишним гніздечком для своїх вихованців.

Для всіх присутніх гостей звучали музичні вітання від маленьких вихованців, працівників закладу, батьків вихованців та випускників.

На закінчення свята завідувач Приступ Лариса Дмитрівна звернулася з словами вдячності до колективу, батьків вихованців та гостей свята та вручила грамоти працівникам закладу.

 

Останнє оновлення на Середа, 26 вересня 2018, 15:39  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 35 гостей на сайті