ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Знайомство з рок-музикантами зблизька

Знайомство з рок-музикантами зблизька

e-mail Друк PDF

Широке різноманіття напрямків роботи з обдарованими дітьми створено у нашому районі. Керівники позашкільних установ, уважно відслідковуючи захоплення юних, намагаються надати підопічним можливість займатись цікавими, сучасними, інколи навіть альтернативними щодо звичних  уявлень про дозвілля речами.

У даному випадку мова йде про зняття у вокально-інструментальних гуртках, що діють при районному Будинку культури. Тут старшокласники втілюють у життя мрії про виступи на сцені, власних прихильників, овації глядачів. Учні міських шкіл, які займаються тут, дуже поважають свого керівника – Бориса РИНДЕНКА, майже ровесника, але вже мудрого наставника, досвідченого вчителя. Саме він познайомив підлітків із захопливим світом рок-музики, запалив у юних серцях іскорки любові до цього напрямку музичного мистецтва. Про це вихованці гуртка, які вже мають власний гурт «Control Dreams» та неодноразово мали змогу виступати на концертах, навперебій розповідали заступнику голови райдержадміністрації Олександру ШАЙНОЗІ, який 22 листопада завітав на репетицію гуртка.
- Дуже добре, що ви займаєтеся справою, яка вам до душі, - наголосив представник влади. – Саме тому маєте гарні результати, про вас знають ровесники, вони підтримують вас і, мабуть, трішки заздрять вашому таланту і наполегливості на шляху до мрії. Приємно також, що люди, які займаються з вами, розуміють ваші потреби і створюють всі умови для вашого навчання і професійного зростання.
Заступник голови райдержадміністрації розповів школярам, що саме на задоволення  творчого, інтелектуального, духовного  та фізичного розвитку дітей спрямовані соціальні ініціативи Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА. Глава держави, за словами Олександра Григоровича, зацікавлений у повноцінному зростанні дітей, підлітків, молоді, адже вони – це майбутнє України. Саме тому місцева влада приділяє максимум уваги позашкільному вихованню маленьких та юних глобинців, підтримує всі починання, з розумінням ставиться до захоплень молоді.

 

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 42 гостей на сайті