ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся ІV Міжнародний фестиваль робототехніки Ferrexpo Robot Fest 2018

Відбувся ІV Міжнародний фестиваль робототехніки Ferrexpo Robot Fest 2018

e-mail Друк PDF

 

27-29 вересня у місті Горішні Плавні відбувся ІV Міжнародний фестиваль робототехніки Ferrexpo Robot Fest 2018.

Гостями цього фестивалю стали вчителі інформатики Глобинського району. За такий приємний і корисний сюрприз подяка РМК і особисто методисту Парамоновій Олені Іванівні за організацію поїздки на захоплююче свято науки і техніки. Незважаючи на свою коротку історію, фестиваль уже став відомим не тільки в Україні, а й у близькому зарубіжжі – цього року в Горішні Плавні приїхали команди не тільки з України, а і Білорусі та Польщі. Ця подія виявилась надзвичайно яскравою, веселою і хвилюючою, адже це не тільки виставка, а ще й змагання.

Команди брали участь в чотирьох номінація: Слалом, Робо-футбол, Робо-сумо: Автономні роботи, Робо-сумо: Керовані роботи. За кожним із змагань протягом всіх трьох днів спостерігали як учасники, так і жителі міста, які, звичайно, не могли пропустити таку визначну подію. Варто відмітити, що фестиваль проходив за підтримки місцевої влади і народного депутата Костянтина Жеваго.

Кожен, хто потрапляє на фестиваль у Горішні Плавні, начебто переноситься вперед у часі, недарма гасло фестивалю: «Ми конструюємо майбутнє». Вражень від атмосфери, яка витала у міському Будинку культури, надзвичайно багато, важко передати всі прагнення, які з’являються від того, що ти теж, хоч і не надовго, став учасником цього свята.

Юними програмістами з конструкторів Lego створено і запрограмовано сотні різновидів робочих моделей роботів. Зовсім скоро діти, які сьогодні працюють з простими дитячими конструкторами, підуть у доросле життя, де будуть вирішувати набагато складніші завдання, але вже маючи серйозний багаж знань і досвід, будуть наближати до нас майбутнє, щоб побудувати нову  технологічну державу.

В.Д.Баталов,вчитель інформатики Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Останнє оновлення на Середа, 03 жовтня 2018, 07:58  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 45 гостей на сайті