ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Проведено районний семінар – практикум для керівників дошкільних навчальних закладів

Проведено районний семінар – практикум для керівників дошкільних навчальних закладів

e-mail Друк PDF

Дошкільна освіта — первинна складова у системі безперервної освіти в Україні. Головна її мета - формування базису особистісної культури дитини через відкриття її світу в його цілісності та різноманітності.

У наш час гостро стоїть питання виховання творчої особистості, яка може самостійно орієнтуватись у дійсності, вміє знаходити нестандартні рішення, і тому проблема розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку набуває особливого значення,  бо саме дошкільний вік має багаті можливості для їх розвитку.
Враховуючи актуальність цього питання  на базі Градизького  ДНЗ №3 «Золота  рибка» 22 листопада  було проведено районний семінар – практикум для завідувачів та методистів дошкільних навчальних закладів на тему: «Розвиток креативності дітей  дошкільного віку». Під час семінару присутні познайомилися з досвідом роботи вихователів Безверхої Валентини Анатоліївни та Бітнер Ольги Віліївни та переглянули розвагу «Осінь золота до нас завітала».
Завідуюча Погрібняк Г.І познайомила керівників з інноваційними формами роботи, що  використовуються для розвитку креативних здібностей дітей. Керівники ДНЗ району переглянули виставку творчих робіт вихованців та їх батьків.    Методичні рекомендації  про умови організацію креативного розвитку дітей дошкільного віку надала методист РМК Городиська І.М.  Керівник студії  «Фіалка» Градизької гімназії  Манжус Д.М.  провела майстер – клас,  під час якого учасники семінару  познайомитися з новими техніками роботи з кольоровим пластиліном  та мали змогу розглянути картини виготовлені учасниками гуртка.

 

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 18 гостей на сайті